3 saatım var ve acıl yardımınızı beklıyorum

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve beginbegin tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : beginbegin
  1. beginbegin

beginbegin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    113
    selam arkadaşlar,,ben FANTOM 5400 HALI YIKAMA MAKINASI ALMAYA KARAR VERDIM,,GEÇEKTEN FANTOM KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA DENEYIMLERINIZE İHTİYACIM,,,3 SAAT SONRA ALICAM MAKINASI FOS ÇIKSIN ISTEMIYORUMakannehir

2. 23 Haziran 2010
  3. anifora

anifora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben alma derim canım.. neden dersen bende başka bir marka ve tek başına halı yıkaman çok zor insanın bir halı yıkamak için insanın kolları kopuyo ve makinanın kendiside çok ağır halıyı yıkadıktan sonra suyunu çok iyi çekmen gerekiyo vs. ban çok zor geldi yani ben yıkamaya gönderiyorum valla en rahatı kapıdan alıyolar tertemiz geliyo makinaya verdiğin paraya yazık bence

4. 23 Haziran 2010
  5. beginbegin

beginbegin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    113
    haklısın zaten ben halılar için değil,,bende burda fırmaya verıyotrum halıları ama kanepe oturma grubu için istiyorum bej renkte sılmekle olmuyor

6. 23 Haziran 2010
  7. anifora

anifora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama koltukları da iyi çektiremezsen koku yapar canım ya çürür iyi düşün.. o kadar para alıpta sonra bir köşeye atarsan parana yazık ayrıca evde koltuk yıkayan firmalarda var

8. 23 Haziran 2010
  9. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Evde kendi kendine halı veya koltuk yıkamak bence çılgınlık. O kadar çok firma var ki bu işi yapan, uğraştığına değmez. Bir zamanlar ben de heves edip almıştım, yıllarca süpürge olarak kullandım. Bir kere yıkamaya kalktım, iki gün kendime gelemedim.