3 sene sonunda bende BEŞİZ'lerime hamileyim hemde normal şekilde :)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve seyma88 tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : seyma88
  1. seyma88

seyma88 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    3 senelik bi uğraştan sonra artık bende hamileyim.:CüvCüv:
    Pcos sorunum vardı üstesinden geldik çok şükür.Ne aşılama ne de tüp bebeğe lüzum kalmadı ve bu beni çok sevindiriyor.Ayrıca hem bu hastalıktan olup hem de normal bir şekilde beşizlerim olduğu için doktorumuzun hayatındaki ilk sıraya yerleştik.(Dördüncüydük ama beşincimizde gelince ilk sıraya oturmayı başardık.)
    Şimdi tek sorunumuz bebeklerimizin üçünün ilaçla öldürülecek olması.Ya hepsinden vazgeçicez risk alıcaz ya da üçünden vazgeçicez.Seçim yapma lüksümüz yok gibi birşey.Şu an bebeklerimizin dördünün kalbi atıyor beşinci henüz minik.Ve ben onlara nasıl kıyacağımı bilemiyorum.Belki bir teselli bulurum.senağlama Benim durumumda olan var mı ya da yakınında böyle bir durumla karşılaşan? :çok üzgünüm:Çevremde doktorumdan başka fikir alabileceğim hiç kimse yok.Oysa dertleşicek birilerine ihtiyacım var.:1hug: Bebeklerim bayramdan hemen sonra gidecekler :KK43: Kimin gideceğine iki hafta içinde karar verilecek.Anne olmak ne zor :gitme:

Son düzenleme: 8 Nisan 2012
  2. 4 Eylül 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Normal yolla beŞızbebkelremı hamıle kaldın rabbım saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın canım benım
    yumurta gelıŞtırıcı ılaÇ kullandıngalıba

4. 4 Eylül 2009
  5. Masumiyett

Masumiyett PEGASUSUMLA FİRARDAYIM;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımmmmm...:KK46:
    çoook sevindim ,müthiş bir haber bu! ne mutlu size...
    mafoldumbenama vazgeçmek durumunu yaşamak bir anne adayı için inanaılmaz güç:sinifsinif:
    ama herşeyde bir hayır vardır... herşey gönlünce olsun...

6. 4 Eylül 2009
  7. librarian

librarian Bir garip yolcuyum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güzel, tebrikler canım.Yalnız klomen falan mı kullanmıştın? Yoksa tamamen mi doğal? Ben de 3 senelik evliyim çok istiyorum bebişim olsun.ınşallah benim de olur.Yalnız şart mı bebeklerin sayılarının düşürülmesi?Bünyen kaldırmaz mı ki 5 bebişi, araştır, öğren canım...Kıymak çok zor onlara ya:KK43:

8. 4 Eylül 2009
  9. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok tebrik ederim
    ama allah sana kolaylık versin canım ya çok zor bir durum ama her işte vardur bir hayır demek gerek.
    inşallah bebklerini sağlıcaklan ve hayırlısıylan kucağına alırsın canım allah tamamına erdirsin tatlım.

10. 4 Eylül 2009
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    tebrık ederım 5 tane mınık he :KK46: allah hayırlısıyla bebeklerıne kavusmayı nasıp etsın sana. bebeklerın hakkında da hayırlısı neyse oyle olsun zor bı karar ama ıyıce arastır ölç tart derım ben. mınıklere sevgılerrr opuyorumnanaktan

12. 4 Eylül 2009
  13. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle tebrikler.5 tane birden.maşallah ya.
    karar vermen çok zor.allah yardımcın olsun.rabbim hayırlısını verisn inşallah.

14. 4 Eylül 2009
  15. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım yaaa çok zor bir karar Allah yardımcın olsun, başka doktorlara da git istersen, onlar da aynını söylerlerse mecburen aldırırsın. ama bence şansını zorla önce iyi bir araştır derim ben. bu arada allahım ne büyüksün! çokk çokkk sevindim inşallah en sağlıklılarıyla yolunuza mutlu şekilde devam edersiniz. Allah yardımcınız olsun..

16. 4 Eylül 2009
  17. dila06

dila06 nazlıyım çok nazlııııı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy gözlerim doldu yarabbim...
    ya kıymasan olmuyomuymuş...millet 9 tane birden doğuruyo yapmasınlar yaaaaaa....

18. 4 Eylül 2009
  19. cimbomlu

cimbomlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    allahım sen kadar büyüksün yarabbim