3.sınıf İŞLETME bütlere kalanlardan tavsiye lütfen...

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve potitom tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : potitom
  1. potitom

potitom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar ben maliyet,finansal,iş hukuku ve Türk vergi sisteminden ucu ucuna kaldım:KK43:bütünlemeler için ne yapmamı önerebilirsiniz?hangi kaynaklara ve nelere daha çok çalışmalı?bir de ara sınavda ve finalde çıkmış soruları tekrar soruyorlar mı bütünleme de? yardımcı olursanız çok sevinirim kaydirigubbakcemile5

2. 18 Ağustos 2009
  3. sevgiseLi_88

sevgiseLi_88 ♥ Eylül'de GeL! ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba canım bende 3. sınıf işletme okuyorum ve aynen büte kaltım dersler için bi dershaneye gitmeni önerirdim fiyatlar çok uygundu ama gitmediysende illaki bi ek ders kitapların vardır onlardan çalış testlerini çöz ve muratın testleri var her ders için murat ilkumut dershanesine gidip o testlerden kesin al 3 lira gibi bi fiyatı var onlardan kesin çıkıyo soru... takıldığın yerde sor cevaplarım ben

4. 22 Ağustos 2009
  5. usnachg

usnachg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende 3, sınıf işletmedeyim kaldığım bütler var ben geçmiş yıl sorularına çalışıyorum sadece ama sen ek kaynakta kullanabilirsin. az zaman kaldı hepimize bol şanskaydirigubbakcemile5

6. 22 Ağustos 2009
  7. tuhaf

tuhaf Guest

bende işletme 3. sınıftayım finansal yönetimden kaldım bide hazırlık dersi iktisatta girişten kaldım Allah yardımcımız olsun daha calışmaya bile başlayamadım mafoldumben

8. 23 Ağustos 2009
  9. koalaa

koalaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben söylemesi ayıp 3 senedir 3.sınıftayım.artık bu sene 1 dersten bari geçip 4.sınıf olmak istiyorum yarın sabahtan başlıcam çalışmaya en azından 1 derse çalışacam.bende yönetim iş huk.maliyetten kaldım:KK43:

10. 30 Ağustos 2009
  11. esr4

esr4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende iş huk. maliyet ve finanstan kaldım. en azından hukuk u vereyim 4 e geçeyim diyorum ama birtakım olumsuzluklardan dolayı bu güne dek çalışamadım. hiç vaktim kalmadı arkadaşlar ne yapmamı önerirsiniz.

12. 30 Ağustos 2009
  13. ela

ela Guest

valla bir an evvel çalış bari dediğin gibi iş hukukunu ele al ve bol soru çöz.AÖ F sitesindeki sorulara da göz at derim.kolay gelsin.

14. 30 Ağustos 2009
  15. jillican

jillican Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gecmis donem sorularıda ise yarıyor :KK66:

16. 30 Ağustos 2009
  17. MENAR

MENAR Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızlar bu maliyetten nasıl geçicez ben kursa gitcem sanırsam olmuyo böle:nazar:

18. 31 Ağustos 2009
  19. esr4

esr4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşım. soru çözüyorum ama konuları bilmeyince pek bir işe yaramıyor. çoğu yanlış... sanırım bu yıl da kalıcammafoldumbenm...