3. sınıf yok mu kızlar?

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve bersel tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : bersel
  1. bersel

bersel Guest

yaa okuyorum 3.sınıf yokmu yaa 4.sınıf kadar zor olmasada çocuklarımızın her sınıfta yardıma ihtiyacı var tabikii bide annelerinin nerdesiniz hadi bizlerde sorunları yazalım demiiikaydirigubbakcemile5

2. 23 Aralık 2008
  3. *Bloom*

*Bloom* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 3. sınıf yok diyodum.aynen.. çok fazla ödevimiz oluyo proje performans valla bize ödevlerden ders çalışmaya vakit kalmıyo. bide bizimki kursa gidiyo (matematik)

4. 24 Aralık 2008
  5. KubraBetul

KubraBetul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın bersel,bloom merhabalar nasılsınız?bende bakıyodum 3. sınıf varmı diye.
    benim kızımda kursa gidiyo.1 hafta kurs yapmamışlardı.bugün telafi edecekler.biraz erken gidecek okula.
    ritmik sayma yapıyolarmı 6 şar 7 şer.benim kızım pek üstüne durmuyo.çalışmak istemiyo saymaları.

6. 24 Aralık 2008
  7. bersel

bersel Guest

sayma derken çarpımtablosu na çok çalıştırıyo bizim öğretmen siz şaslımısınız bizde kurs filanda yok kendimiz napıyosak o benim oğlanda sırayla sayınca iyde karışık sorunca katıp karıştırıyo ozamanda canı sıkılıp bırakıyo mızmızlanıp duruyo öğretmen sırayla soruyomuş yok ben karıştırıyomuşum yanii işimiz zor seneye napıcaz ben onu düşünüyorum alllah hepimize kolaylık versin arkadaşlar:Saruboceq: önerilerinizi bekliyorum bide burdan 3. sınıf öğretmenimiz olsa bizlere yol gösterir:a015::a015::a015:

8. 24 Aralık 2008
  9. xsxeremim

xsxeremim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    123
    evet arkadaşlar yardımcı olabilirsem sevinirim,3. sınıf öğretmeniyim bende...

10. 25 Aralık 2008
  11. ColGulu

ColGulu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kızımda 3. sınıfa gidiyor.bizimkide çarpım tablosunu ezberliyor yazı yazmayı çok seviyor. öğretmenide sınıfta en güzel sen yazıyorsun diyormuş.

12. 25 Aralık 2008
  13. bersel

bersel Guest

hoş geldin arkadaşım inan çok sevindim çokçabuk bulduk seni sorunlarımızdan sıkılmazsın umarım benim oğlum var ders yapmayı hiç sevmiyo defter kitap önünde aklı sağda solda başında oturup sürekli dürtükliycem yaz diye isteksiz olunca yazıda güzel olmuyo kendide anlamıyor bidönem nedendir bilmiyorumçok iydi gelirgelmez derse oturuyo çok güzel yazı yazıyodu öğretneniylede konuştuk sebep bulamıyoruz bazen çok sıktığımı düşünüyorum bilmiyorum kafam çok karışıyor :1no2::1no2::1no2:

14. 25 Aralık 2008
  15. *Bloom*

*Bloom* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizim okulda yazılı yok 4.sınıfta başlıyomuş allahtan bide yazılı olsaydı naapardık bilmiyorum öğretmen sınıftaki katılıma göre değerlendiriyo. şuanda ardışık sayılar la ağırlık problemleri yapıyorlar.

16. 25 Aralık 2008
  17. xsxeremim

xsxeremim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşım önce şunu söyliyim sürekli öğretmeniyle görüşün,en iyi böyle halledersiniz...yazı konusu bendede sorun yaratıyor,ben her hafta panomuz var orada o hafta en güzel yazan öğrencilerimin resimlerini koyarım....bu çocuklarda çok büyük etki yaptı...eğer önceden iyiyse şimdide biraz gerileme varsa bunda okulundan soğumasının payı olabilir...bu arkadaşları,öğretmeni veya okulda yaşadığı kötü bir olay olabilir...ama sen sabırlı ol çünkü sürekli başında olman gerekecek...uzun vadeli hedeflerde koyabilirsin çocuğuna,mesela ilk dönemki karnesi için..ama tebrik ediyorum seni böyle ilgili velileri görmek ne güzel,umarım ufaklıkta en kısa zamanda düzelir...

18. 25 Aralık 2008
  19. misni

misni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim oglumda 3. sınıfa gidiyor.ve dersleri çok agır.proje .performans derken bayagı zorlanıyoruz bizde.allahtan oglum çok istekli.niye bu kadar agır ders veriyorlar anlamıyorum.bazen ben bile bilemiyorum .babamıza soruyoruz artık napalım.yeterki onlar okusun....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.