3 tane yumurtayla hamıle kalan var mı?Sadece 3 yumurtam olusmuş acil

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ayse48 tarafından 24 Ocak 2009 başlatılmıştır.

24 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ayse48
  1. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar 3 tane yumurtam olusmus aranızda 3 tane yumurta toplanıp hamıle kalan varmı

2. 24 Ocak 2009
  3. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    güzelcim benim 15 tane olmuştu transferde 6 kalmış 2 transfer olmuştu 4 dünü dondutturmuştum ama sonuç negatif aynı gün 2 yumurtası olan ve 2 si transfer edilen diğer hasta şu anda ikiz iki aylık hamile takılma bu kadar 3 yumurtada fena değil inşallah sağlıklıdırlar ve hepsi sana sıkı sıkı tutunurlar çok olup kalitesiz olmasındansa az olup kaliteli olmaları çok daha önemli hadi hayırlı haberler alırsın inşallah

4. 24 Ocak 2009
  5. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Ayşeciğim benim 4 yumurtam olmuştu ama biri kalitesiz çıktı. Üç yumurtadan da ancak ikisi döllendi ve sadece iki embriyo transfer edilebildi. Çok şükür ki şu an 27 haftalık hamileyim. Darısı başına inşallah. Yumurta sayısına bakıp da hiç canını sıkma. Gelişmelerden bizi de haberdar et olur mu...

6. 24 Ocak 2009
  7. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cok tesekkur ederım çok rahatlattınız benı cok üzüldüm sadece 3 tane dedıklerınde ınsallah kalıtelılerdır ve dollenırler bır ara toplatmaktan bıle vaz gectım ben endometrıosiz yuzunde 4 kez operasyon gecirdim yumurta toplamadanda cok korkuyorumm pazartesi toplanacak ne zaman kalıtelımı olup olmadıklarını ve dollenıp dollenmedıklerını soyluyorlar .3 tanesıde kotu cıkar yada dollenmezse dıye odum kopuyorrr cok sagolun rahatladım bırazzz

8. 24 Ocak 2009
  9. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bazı arkadaşlarda yumurta toplama sonrasında biraz ağrı sızı oluyormuş. Üstelik benim ağrı eşiğim oldukça düşüktür. Bu yüzden bende korkuyordum ama en ufak bir ağrım sızım olmadı benim. Ayşeciğim inşallah sende kolay atlatırsın.
    Yumurta toplandıktan yaklaşık bir gün sonra döllenme olup olmadığını söylüyorlar. Olacaksa bir tanesi bile yeter. Benim iki tane transfer edildi ama bunlardan ancak biri iyi kaliteydi ve sanırım annesine tutunan da o oldu :)
    İngilizce'de "Think Pink" yani "Pembe Düşün"(türkçesi pek kafiyeli olmuyor ama) diye deyim var. Çok hoşuma gider. Hiçbirinin döllenmeyeceğini düşünmek yerine hepsinin dölleneceğini düşünelim biz.
    Buradan "Hamileyimmmmmmmmmm" başlığını attığını göreceğiz inşallah.
    THINK PINK hihoyyyt

Son düzenleme: 24 Ocak 2009
  10. 24 Ocak 2009
  11. aylinhanim

aylinhanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm canim benimde üc tane yumurtam toplandi daha fazla olmadi benimde.2si kaliteli cikti ikiside transfer edildi,birincide tuttu Allaha sükürler olsun simdi 9 haftalik hamileyim.kafana takma önemli olan yumurtanin kaliteli olmasi cok yumurta olmasi degil.insallah seninde sevindirici haberini aliriz

12. 25 Ocak 2009
  13. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    yumurtalar toplanmadan kalıtelı olup olmadıgı anlasılmıyor değılmı? yarına az kaldı cok korkuyorumm

14. 25 Ocak 2009
  15. elifsu75

elifsu75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde 4 yumurta vardı 2 si transfer edildi.yumurta kalitesini e2 ve fsh belirler seninkiler kçtı:CüvCüv:

16. 29 Ocak 2009
  17. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayatım umarım herseyın en guzeli olur senin için ne yaptın transferin oldumuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

18. 9 Mart 2009
  19. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    transfer oldu sonuc pozıtıf ıkızlere hamıleyım 3 tane transfer edıldı allah ısteyen herkese bu yuce duyguyu yasatsın ınsallah