3.tüp bebek denemem için yardımınıza ihtiyacım var lutfen fikirlerinizi soylermisiniz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nursevgi tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nursevgi
  1. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    slm herkese ücüncü denemem icin iki hastane sectim bruksel tup bebek merkezi ve bahceci klinigi ikisi arasında karar veremiyorum bahceci kliniginin basarı oranının yuksek oldugunu biliyorum ama bruksel tup bebek merkezide yeni bi yontem deniyo tekrarlayan basarısızlıklarda bi ameliyat yapıyo ve bu ameliyattan sonra dusme ihtimali yok gibi bisey diyo yani gebe kalma sansınız %80diyo bilgilerinize ihtiyacım var bayramdan sonra ilk gorusme icin gidicem ama daha karar veremedim lutfen yardım edinn...:gitme::gitme:

Son düzenleme: 3 Ağustos 2010
  2. 3 Ağustos 2010
  3. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım bahsettiğin o iki merkezide bilmiyorum ama şunu söyleyebilirimki ameliyat herzaman risklidir, bilmiyorumki nasıl cesaret ediceksin, sorun sendemi, problem ciddimi, ama diğer merkezi tercih edersen bence daha iyi olur, tabiki bundan önceki denemelerinide göz önünde bulundur, mesela düşün sence neden tutmadı, hem oranın yaptığı ameliyat gereksiz bişey ise bence hiç boşuna gitme derim, sonra başına yeni sorunlar açma arkadaşım.. bide bu konuyu nurdan fazla kişi göremez, bence konuyu tekrar aç ve başlık olarak heriki merkezin adını yaz, ozaman soruna daha çabuk cevap alırsın...

4. 3 Ağustos 2010
  5. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    onerin icin tesekkur ederim .
    tum ameliyatlar risklidir ve buna cesaretim yok acıkcası eger gercekten oyle bisey varsa neden diger merkezlerde aynı seyi yapmıyor diye dusunmuyor da degilim hani umarım benim icin en hayırlı merkez hangisiyse onu bulurum dusuncelerin icin tsk ederim.

6. 3 Ağustos 2010
  7. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    walla ben bilmiyorum o ameliyat nasıl bişey
    serklaj ameliyatımı acaba
    yani yeni denenen bişey için kobay olmak gbiyse bence deneme canım

8. 3 Ağustos 2010
  9. YILDIZ1980

YILDIZ1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    iki merkezde oldukça büyük ve ünlü. ama şu ameliyat dediğin nedir?

10. 3 Ağustos 2010
  11. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ameliyatla ilgili net bi bilgi yok aslında bi arkadasım iki defa denedi olmadı oraya gitti ve tekrarlayan basarısız tedavileri oldugu icin boyle bi ameliyatla tutunma sansını yukseltiyoruz demisler bu ameliyatı 3500tl ye yapmıslar tup bebek tedavisi dısında tabi tedavinin sonunda %80 tutunma olur demisler simdiye kadar kac kisiye yapıldı bu uygulamayı ne kadar zamandır yapıyorlar bilmiyorum ama bir an once karar vermek istiyorum

12. 3 Ağustos 2010
  13. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Brüksele ve Yücel hocaya gitmiş bir insan olarak düzeltme yapayım, yeni denile yöntem IMSI yöntemi ve birkaç merkez daha bunu Türkiyede uyguluyor, ilk getiren brüksel tüp bebek, ayrıca ameliyat demek yanlış oluri tekraralayan düşüklerde veya başarısız denemelerde histereskopi yapılıp rahim içine bakılıyor ve hamileliğe engel bi durum varsa düzeltem yapılıyor lazer teknolojisi ile...Bahçeci alanında ün yapmış bir hastane fakat çoğu şeyi seriye bağlamışlar, bu biraz da elektrik tutma meselesi...Ben Yücel hocada histereskopi yaptırarak şifa bulan ve akabinde Allah şükür hamile kalan biriyim, sadece yücel hoca değil tüm ekibi samimiyetle tavsiye ederim.

14. 4 Ağustos 2010
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canımmmmmmmmmm nerdesın................nasılsın............ınş bu kez hersey gonlune gore olur canım...........ıyı bak kendıne cokkkkkkkkkkkk optttttttttttttttt

16. 4 Ağustos 2010
  17. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederim allahım o guzel haberinin devamını getirsin bizim gibi dort gozle bekleyenlerede hayırlısıyla nasip etsin insallah aminn.:Saruboceq:

18. 4 Ağustos 2010
  19. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ablammmmm uzun zaman oldu ama bak dondum aranıza ozellikle senin yanına dondummm.....
    bana dua et nolur ucuncu icin karar verdim artık ama bu kez merkeze karar veremiyorum
    allahım hangi merkez hayırlıysa hangisi bu defa yuzumu guldurucekse onu nasip etsin......... diye dualarını eksik etme benden seni coooooookkkkkk sevdigimide unutma..............olumunekankayizsmile