3 yada daha fazla negatif sonuç alanlar.tedaviye başlayacam moralinize ihtiyacım var.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve demetcim tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : demetcim
  1. demetcim

demetcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 3 tüp bebek denemesi yaptırdım. 3 taneside negatifle sonuçlandı.Ig e 2500lerde çıkıyor .bununla alakası olabilirmi benim gibi olan varmı .diger tetkik tahlilerimde sadece pıhtılaşma bozuklugu çıktı.tekrar tedaviye başlamak istiyorum ama çok korkuyorum tekrar negatifle sonuçlanacak diye .yardımınıza ihtiyacım var .4.denemesinde hamile kalan varmı aranızda .cevapalrınız için şimdiden teşekkürler.

2. 15 Ağustos 2010
  3. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    Canım öncelikle geçmiş olsun.Benim şimdi ikinci denemem ama yinede yazmak istedim.Negatif sonucu bir kere aldım ve bendede test korkusu başladı.şimdi transferimin üçüncü günündeyim.Allahım o gün bana yardım etsin.Sen üç kere yaşamışsın,herkes kendi yaşadıklarını zor şeyler zannediyor bende dahil ama 6. 7. denemesini yapan o kadar çok insan varki.Bu forumu okudukça insan anlıyor.Rabbim kısmet etmişse muhakkak olur.Bizim hiçbir zaman ondan ümit kesmememiz gerekiyor çok şükürki tedavisi olmayan bir rahatsızlığımız yok.Sen nerede tedavi olmayı düşünüyorsun?

4. 15 Ağustos 2010
  5. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben varım arkadaşlar.4. denememde hamileyim ALLAHa çok şükür.yılmayın,yıkılmayın,eğer gerçekten çok istiyorsanız devam edin arkadaşlar.inşallah sizde başaracaksınız:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

6. 15 Ağustos 2010
  7. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsuuuun Allah bizede nasip etsin.İnş sende sağlıkla kucağına alırsın bebişini.tebrik ederim tekrar

8. 15 Ağustos 2010
  9. zeynep4

zeynep4 RABBİM SEN KORU Üye

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    kıslar yerleşme kanaması olan herkes kesin hamiş kalıyormu

10. 15 Ağustos 2010
  11. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    demetcim merhaba bende 3 kere tüp bebek yaptırdım 2.si pozitifti ama kaybettim 3. negatifimide 3 hafta önce aldım 4.yü bende düşünüyorum ve senin gibi bende çok korkuyorum bende de pıhtılaşma bozukluğu var başka birkaç problemde var tabi yeni ortaya çıkan fsh yüksekliği gibi
    3 denememi aynı yerde yaptırmıştım 4. yü ankarada bir merkez düşünüyoruz bakalım hayırlısı
    hepimiz çok istiyoruz ve çok emek veriyoruz herkesin şartları farklı kimi maddi problemi çeker kimi yaş problemi kimi uzaklık problemi kimi farklı sağlık problemi inşallah herkes zorluklarını aşar
    ama ben bu sitelerde birçok kişiyi okudum 3. denemeden sonra bebeğine kavuşanları inşallah bizde onlardan oluruz

12. 15 Ağustos 2010
  13. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tebrikler canım inşallah sağlıkla kucağınada alırsın
    allah bizede nasip eder inşallah

14. 15 Ağustos 2010
  15. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    amin canımm inşallah.bunun için herzaman tüm kalbimle dua ediyorum.beni yavruma kavuşturdun onları da kavuştur diye:Saruboceq::Saruboceq:

16. 15 Ağustos 2010
  17. demetcim

demetcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ilk önce cevabın için teşekkür ederim.rabbim inşallah hayırlısıyla kucagına almayı nasip eder .benim için dua edersen sevinirim.

18. 15 Ağustos 2010
  19. demetcim

demetcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben üç tedaviyide konyada yaptırdım .4.konyada aynı doktorumda yaptırmayı düşünüyorum.