3 yıldan sonra kabul edilmediğini görmek

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ARKADAXSXXSXXSX tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ARKADAXSXXSXXSX
  1. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dün akşam şehşr dışında yasayan görümcem çoçuklarını alıp geldi gelmeden önce küçük görümceme tel actı gidip bir yerden alınacaktı üzüldüm gerçekten cok seviyorum kendisi bende gidicektim kendimi evin insanı olatak görüyorum ya neyse bende gitmek için hazırlandım eşim sende gel demişti görümcen sen gelme senin yanında rahat edemezler ağlayamazlar dedi şok geçirdim eşim duymadı bunları ben onlarla aynı evde yaşıyorum şimdiye kadar herşey yanımda konuşuluyordu da şimdi ne oldu gittiler geldiler hiçbirşey yokmuş gibi eşim odaya cıktı kardeşi doğru söylemiş ablası götüymüş ben ne olduğunu merak etmedim ki ben destek olmak istemiştim ben meraklı biri değilim ki ben yukarı cıkınca arkamdan konuşmaya başladılar ben dışardan birimiyim tamam ailecek konuşmak isterler anlarım ama ben o evde yaşıyorum neden gözüm içine baka baka bunları yapıyorlar geldiyse bi sorun var belli sorun benide ilgilendirmez ben o evin insanı değilmişim sanki komşuymuşum gibi davranılması cok ağırıma gitti senağlamasenağlamasenağlama

2. 10 Kasım 2008
  3. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ağrına gitmekte çok haklısın...sende tavrını koy ve konuşmak istediklerinde açık açık söyle....
    ama kendini üzme bu arada,kaybenden onlar olur her zaman...

4. 10 Kasım 2008
  5. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    sende bundan sonra tavrını koy onlar sana dış kapının dış mandalı muamelesi yapıyorlarsa sende bundan sonra daha mesafeli olursun olur biter

6. 10 Kasım 2008
  7. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım sende bundan sonra hiçbir şeyini anlatmayacağın gibi onların sana gelip birşey anlatmalarına izin verme konuşurlarsa yanında ben el kızıyım konuşmayın yanımda de anlasınlar hatalarını

8. 10 Kasım 2008
  9. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Al onları karşına aynen bize anlattığın gibi anlat aksi takdirde için hiçbir zaman rahat edemez.

10. 10 Kasım 2008
  11. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme sende onlara tavrını koy

12. 10 Kasım 2008
  13. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bos ver kendi ailenin yerini tutamazlar hic bir zaman :1hug:
    sen ne kadarda yakın hissetsen ğenede yakınlasılamıyor iste
    hem kendimizin bir cok sorunu var zaten ne yapıcan elalemin sorununu birde onlara üzüleceksin üzülmeyemi geldik dünyaya bos verrrrrrrrr-tatlicadiarzu-

14. 10 Kasım 2008
  15. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    Bundan sonra sen de bir yere giderken arkadaşlarınla gider,onlara haber vermezsin.Duyduklarında da ay ama sizin yanınızda rahat edemeyiz dersin olur biter.üzülmeye gerek yok ki...

16. 10 Kasım 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Canim sunuda söylemeden gecemicem, bende beni ve ailemi ilgilendiren sorunlari esimin yaninda konusmak istemem, nedenine gelince sadece onun olmadigi bir ortamda daha rahat ve daha acik konusabiliriz diye düsündügümdendir...:nazar:

Onu dislamak istedigimden falan degil, belki seninde görümcen öyle düsünmüstür yani belki kötü bir niyeti yoktu....Tabiki görümcelerini sen daha iyi tanir, niyetlerini daha iyi bilirsin...:teselli:

Hemen kötüye yorma güzelim belkide o an sadece kardesi ile tek kalmak istemistir...:nazar:

18. 10 Kasım 2008
  19. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ablacım bak ne güzel söylemişssin bana bunu böyle anlatsalardı tek laf söylemeye hakkın olmazdı tabiki kardeş onlar konuşacaklarda banada iyicene el muamelesi yapılması cok zoruma gitti ama akşam sanki ben evde yabancıyım benim gitmemi beklediler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.