30+4 Günlük Hamişim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve serdi tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : serdi
  1. serdi

serdi Guest

kızlar dün akşam farkında olmadan karnımın üstüne doğru yatmışım.. sonra uyanınca hemen düzeldim sanırım fazla kalmamışım o pozisyonda ama genede korktum sizce bişey olurmu başına gelen varmı?... sanki bide karnımda bi küçülme hissetttim acaba banamı öyle geliyor...

2. 6 Temmuz 2009
  3. kardelen_40

kardelen_40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    korkma arkadaşım inş bişeyin yoktur bende 19 haftalık gebeyim herşeyi evham yapıyorum dr unu ara sor bilgi al ondan bence. allah senide bebiğinide korusun.

4. 6 Temmuz 2009
  5. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sğlık ocağına git kalp atışını dinley canım rahatlarsın ozaman.

6. 6 Temmuz 2009
  7. serdi

serdi Guest

ya bebeğim kıpır kıpır kalp atımını duymama gerek yok
    zaten hareket ediyo bebeğim...... genede insan merak ediyo.. hani belki başına gelen vardır diye yazmak istemiştim...

8. 6 Temmuz 2009
  9. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yok cnm merak etme bende endişe duyuyorum ama nette araştırdım uyurken üzerine çok fazla istesekte yatamazmışız biz farkında olmadan rahatsızlık duyar hemen pozisyon değiştirirmişiz. için rahat olsun..

cnm senin bebişle ilgili başka bi sorunun vardı düzeldi mi? hayırlı doğumlar dilerim az kalmış darısı başıma :Saruboceq:

10. 6 Temmuz 2009
  11. serdi

serdi Guest

sağol canım ya... fakülteye gitmiştik ordada kesin bişey söyleyemediler içini ferah tut dediler... yani anlıycan herşey oğlum doğduğunda ortaya çıkıcak... umarım hepimiz sağ sağlim kavuşuruz onlara... sende 2-3 hafta sonra hareketlerini hissetmeye başlarsın cinsiyetini öğrenmemişsindir sanırım bana 16. haftada söylemişti doktorum...

12. 6 Ağustos 2009
  13. heyecn

heyecn Guest

slm bende 31+0 haftalık hamıleyim..
    bende gece bazen farkında olmadan ole yatıyorum ama sonra düzeltıyorum kendımı.
    korkmana gerek yok bence,bebeğinde hareketlıyse bı sorun yoktur demekkı.
    son haftalarımız ve bende ıyıce sabırsızlanıyorum doğrusu.