30 eylül benim ameliyat tarihim..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve cordelia tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : cordelia
  1. cordelia

cordelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Uzun zamandır burnumu yaptırmayı düşünüyordum araştırmalarım sonucunda kullandığı tekniği sayesinde yakup avşarı seçmeye karar verdim.randevu alıp görüşmeye gittiğimde dilek hanımın ve yakup beyin sıcaklığı ile doğru yerde bulunduğumu düşündüm.yakup bey bana burun tasarımımı gösterdiğinde çok beğendim,kendisine duyduğum inançtan dolayı tüm korkularımı bir kenara bırakıp ameliyat günümü belirledik..30 eylül benim ameliyat tarihim.bir çok insanın benim gibi benzer korkular içinde olduğunu bildiğim için ameliyat sonrasındaki tüm gelişmeleri buradan paylaşacağım..bu arada maummasala bu konuda herkese gösterdiği ilgi ve paylaşımı için bende teşekkür ediyorum..

2. 9 Eylül 2009
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    şimdiden geçmiş olsun inşallah istediğin gibi bi sonuç olur. ne istediğini iyice anlat doktoruna gerçi yakup bey tasarımla çalışıyor bildiğim kadarıyla.

4. 9 Eylül 2009
  5. masummasal

masummasal Guest

cordeliacım çok mutlu oldum senin adına,demek sende hayalindeki burna kavuşacaksın zemuszemus
    mevsim olarakta çok şanslısın,ne çok sıcak ne çok soğuk,
    güzel haberlerini bekleriz canım,aklına takılan bişey olursa sorabilirsin kaydirigubbakcemile5

6. 9 Eylül 2009
  7. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim insallah hersey diledigin gibi olur, güzel bi buruna kavussursun umarim simdiden gecmis olsun opuyorumnanaktan

8. 9 Eylül 2009
  9. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hadi bakalım kk'daki güzel burunlu hatunlara bi yenisi daha katılıyoo desene :)
    herşey gönlünce oluurr inş cnmm

10. 9 Eylül 2009
  11. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    adım adım haberlerini bekliyoruz. bende 16 eylülde gidip zühtü beyle görüsecem. eger memnun kalırsam ekimde bende düşünüyorum.

12. 9 Eylül 2009
  13. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sevindim canım inşallah herşey gönlünce olur güzel haberlerini beklicez :)

14. 9 Eylül 2009
  15. cordelia

cordelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim kızlar şimdiden hepinize..yerimseniben.bekleme esanasında rüyalarıma giriyor çok heyecanlıyım ama buradaki özellikle masummasalın ve sezoşun burunlarını görünce sürekli olumlu düşünmeye başlıyorum:lepi: bu arada ameliyat sonrası burun hissizleşir mi ve bu ne kadar sonra geçer?bilgilendirir misiniz beni.

16. 9 Eylül 2009
  17. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlısı olsun,umarım istediğin gibi olur herşey. Ameliyattan korkma çok zor değil.Genel hissizlik 1-1,5 ay sonra azalmaya başlıyo ama burun ucu çok zor geçiyo. Benim 2buçuk ay oldu ucu hala şiş ve hissiz.
    Şimdiden geçmiş olsun

18. 9 Eylül 2009
  19. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim cok tesekkür ederim daha iyileri senin olsun insallahhhopuyorumnanaktan