30 Gün 30 Gece / Vampirler ve insanlar arası mücadele

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve EU3 tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Yapım : 2007, ABD / YeniZelanda
    Tür : Gerilim / Korku
    Yönetmen : David Slade
    Senaryo : Stuart Beattie, Steve Niles, Steve Niles (Kitap)
    Oyuncular : Melissa George, Ben Foster, Josh Hartnett, Manu Bennett, Kate O'rourke, Ben Fransham
    Yapımcı : Sam Raimi, Robert G. Tapert
    Görüntü Yönetmeni : Jo Willems
    Müzik : Brian Reitzell
    Dağıtım : Warner Bros
    Süre : 1 saat, 53 dk.

Alaska’nın ücra bir köşesindeki Barrow kasabası her kış, 30 gün boyunca, zifiri karanlığa gömülür. Çoğu kasaba sakini güneye yöneldiği için hüzünlü bir dönemdir bu. Bu kış, ortaya gizemli bir grup çıkar: Bu grup, kasabada kalan insanlarla beslenmek için son bulmayan bu karanlıktan faydalanmayı beklemektedir. Columbia Pictures’ın “30 Days of Night/30 Gün Gece” filminde, Barrow Şerifi Eben (Josh Hartnett), ayrı yaşadığı karısı Stella (Melissa George), ve sayıca gitgide azalan hayatta kalanlar grubu tekrar gün ışığına kavuşana dek ayakta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorundadırlar.

Filmin Fragmanı
    Sinemalar.com ~ Fragman ~ 30 Gün Gece - 30 Days Of Night (2007)

2. 7 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  3. LonelyLove

LonelyLove siyaha aşığız beyaza deli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bir korku filmi fanatiği olarak izlediğim ve gerildiğim nadir filmlerden biridir 30 gün gece.korku filmi sevenlerin gece karanlıkta izlemesini tavsiye ederim.konu olarakta bence diğer vampir filmlerinden bayağı farklıydı vampir filmi olarak 30 gün gece 30 gün gündüz olan biryeri konu alması da filmin avantajlarından biri