30. haftada bebek harekletleri

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Esrs tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : Esrs
  1. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebeğimin az hareket ettiğini düşünüyorum sizinkinin hareket şekli nasıl gece pek duymuyorum mesela arkadaşlarım uykudan uyandırdıklarını söylüyo çok endişeleniyorum

2. 19 Mart 2010
  3. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bu haftalardan sonra hareketleri takip etmelisin telaşlanmana gerek yok ama not al en son hareketin üzerinden 3 saat sonra hareket etmeli sol tarafına yatmaya çalış hareketlerinin azaldığını düşündüğün an lütfen ertelemeden git doktora

4. 19 Mart 2010
  5. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederim en son hareketinden 3 saat geçmesi gerektiğini bilmiyodum bunu bilmem iyi oldu işteyim birde oturuyorum yatma şansım yok :KK43:

6. 19 Mart 2010
  7. goncamelek

goncamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım stres yapma bende geceleri hiç hissetmem bebegimi demekki akıllı olacaklar inş günde en az 10 kere oynaması gerekiyo buna dikkat et yeter

8. 19 Mart 2010
  9. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    32. haftadan sonra bebeğinin hareketleri daha çok artıcak önemli olan gün içinde 3 yada 4 defa hareket edip etmediğine dikkat et.bana doktorum böyle söylemişti ve 32 haftadan sonra daha çok hareketlenecek demişti.benim bebeğimde gündüzleri pek hareket etmiyor geceleri kıpır kıpır.endişelenme hemen normal bi durum ama yinede doktoruna sor için rahat etsin canım.

10. 19 Mart 2010
  11. sevimy

sevimy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebeğim sizinki kadar büyük değil.henüz 23 haftalığız. çok hareketli ve gün içinde iş yerindede hissediyorum. ama bugün bir kaç saat hareket etmedi. bende çok panik oldum ve ağlamaktan bayılacaktım. acilen en yakın tam teşekküllü hastaneye gittim. doktorumu aramak aklımdan geçmedi. neyse...gittim ultrasona girdim hiçbişey yokmuş. doktor çok güldü bende hem güldüm hem ağladım:))yani bu paylaşımı okusaydım akşama kadar beklerdim:)))))

12. 19 Mart 2010
  13. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

14. 19 Mart 2010
  15. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    internetten bebek hareketleri ile ilgili bölümler var canım oku istersen.Ben bu hareketlerini çok ii takip ediyordum 1 hafta içinde hareketler azaldı doktora gittim gün boyu hareket etmeyen bebeğim hareket etmeye başladı kasılma bile yoktu sonra tekrar hareketler azaldı kont.gittiğimde bebeğimin kalbi durmuştu Benim oğlumun ömrü o kadarmış seni telaşlandırmak istemem sadece bu hareketler çok önemli en ufak bir tuhaflık hareketlerde azalma hissedersen nolur doktora git daha çok yeni benimde
    Allaha emanet olun Rabbim bebeğini ve seni korusun .

16. 19 Mart 2010
  17. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun amin canım teşekkür ederim kaç haftalıktı

18. 20 Mart 2010
  19. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bazen birde bebegin posizyonuna bagli saniyorum bende bu haftada cok korktum sonradan basladi ama hareketlenmeye masallah sanirim birazda posizyonuna bagli yeri nasil azmi cokmu ama tabi dikatli olmak lazim bende uykudan cok kalkmiyorum bebisim icin ama gunduzleri eger oturursam harektlerini hissediyorum bebekten bebege fark eder sen ayaktaysan surekli hissetmen zor olur