30 lu ya iin krem nerileriniz?

Konusu 'Olgun Ciltler ve Sorunlar' forumundadır ve berfinbilgen tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : berfinbilgen
  1. berfinbilgen

berfinbilgen Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    30 lu yaslar icin kullandıgınız ve memnun oldugunuz kremleri paylasırsanız sevınırım...

NOT: suan ben avonun 35 yas krem setını kullanıyorum ama etkısını gormedım gercı duzenlı kullanamıyorum cunku yaglı bır cılde sahıbım cıldımde sıvılcelenme baslayınca ara vermek durumunda kalıyorum.

benımle aynı kaderı paylasan arkadasların onerılerını beklıyorum

2. 28 Temmuz 2009
  3. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim ben sana Estee Lauder Perfectionist Serum CP+ 50ml oneririm!! gercekten cok guzel bir urun ve 30 lu yaslar baslamak icin tam zamani .. Ben yuzumu temizledikten sonra serum CP+ kulaniyorum sonrasindada Estee Lauder Resilience Lift Extreme Ultra Firming biraz pahali urunler ama gercekten hic pisman olmayacagin markalar
    Temiz cildine ilk kulanacagin urun 1.

uzerine 2. urun

4. 29 Temmuz 2009
  5. sidelya79

sidelya79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Md Formulations ürünleri. Kesinlikle öneriyorum. Biraz pahalı olsada artık başka birşey kullanacağımı sanmıyorum. Göz altındaki minik yağ bezeleri dışında sorun yok cildimde.ıpek gibi ışıl ışıl. Üstelik sadece 2,5 aydır kullanıyorum. Ama tabikide düzenli kullanıyorum. Sevgiler...

6. 29 Temmuz 2009
  7. berfinbilgen

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bana fıyatlarını ve yaglı cıltler ıcın uygunmu yanı sızın cıldınızde yaglımı benım ıcın onemlı olan o benım cıldım yaglı oldugu ıcın bu tur kremler kullandıgım zaman sıvılce ıle basetmek zorunda kalıyorum ve ara verıyorum , ara vermeden sorunsuz kullanabılecegım urunlermıdır?

8. 29 Temmuz 2009
  9. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim benim tavsiye etdigim urunler su bazli urunler sivilce yapacagini sanmiyorum ama istersen bir deneme testi dene kremi alacagin yerden isteye bilirsin, fiyatina gelince ben tr degilim indirimler oldugunda almaya calisiyorum ama genede 100€ nun uzerinde urun ikiside...

10. 30 Temmuz 2009
  11. sidelya79

sidelya79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim t bölgem yani alnım-burnum-çenem çok yağlıdır. Bu ürünleri kullanmadan önce hem elimi cildime sürdüğümde yağ geliyordu resmen elime, hemde pul pul dökülüyordu. Yağlı ciltti fakat nemsiz kalmıştı. Uzmanın dediği buydu. Sivilcelenme oluyordu alnımda çenemde. Burnumda ise siyah nokta tarlası vardı. Md Formulations un temizleme ürününü sabah akşam, Nemlendiricisi aynı zamanda antioksidantını sabah akşam, +15 güneş koruyucusunu sadece sabahları dışarı çıkarken, Ve düzenleyicisini yani sebum yağ dengesini sağlayan serumunu ise sadece gece yatarken kullandım. Şu an cildim çok güzel. Sivilcelenme yok sadece regl zamanında bir kaç tane çıkıyor o kadar. Siyah nokta felan kalmadı. Cildim daha gergin. Rengi daha güzel. Lekelenmeler bile gözle görünür derecede hafif. Ben çok memnunum canım. Göz kreminide alacaktım. Fakat doktor avene önerdi. Onu aldım yeni. Daha bir kaç gün oldu kullanmaya başlayalı. Şuan bundan da memnunum. ıyce araştır güzelim. Dermokozmetik ürün kullanmak en güzeli. Kullandığım ürünler yani temizleme - nemlendirme - düzenleyici - koruyucu hepsini 460 tl ye almıştım ben. Gerçi çok kolaylık yapmıştı firma 8 ay taksitle almıştım. Temizleme ürünü yaklaşık bir sene gider dediler ki sanırım öyle olacak, çünki çok az bir miktar kullanıyorsun ve mükemmel temizlik. Diğerleri ise 5 ay gidiyormul hemen hemen. Yani aslında verdiğin parayı çıkarıyor aya bölersek. ılk aldığımda bir an pişman olmuştum açıkçası naptım ben demiştim, pahalı gelmişti. Ama şuan memnunum...Sevgiyle kal....

Şunuda ekleyeyim canım. Her ne kullanırsan kullan. Düzenli kullanmak şart...

Son düzenleme: 30 Temmuz 2009
  12. 31 Temmuz 2009
  13. berfinbilgen

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka duzenli kullanim şart, senınkınle aynı cılt tıpıne sahıbız anlattıgına gore ama urun cok pahalı, bu sartlarda o kadar para verılmez:)

14. 31 Temmuz 2009
  15. berfinbilgen

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler canım

16. 7 Eylül 2009
  17. Pervenche

Pervenche Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kesinlikle foreverın urunlerini tavsiye ederim
    ozellikle yaglı, sivilceli ve akneli cilter icin cok guzel urunleri var ve cok etkili..
    aleo-veranın kendi ozelliginden dolayıda ciltte hucre yenilenmesini destekleyip cildin sarkmasını engelliyor..
    tamamen dogal bitkisel urunler..
    her yas icin ideal..

18. 7 Eylül 2009
  19. endulus34

endulus34 Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    tam bir denem tahtasıyım,ama çok pahakı ve kesinlikle tek geçeceğim ürün

shisedo