30 OCAK ta nişanım var fikir verin kızlar!

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve ekocin tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ekocin
  1. ekocin

ekocin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah izin verirse 30 ocak cumartesi nişanlanıyorum.evde olucak nişanım.sadece en yakınları çağırıcaz.aile büyükleriyle sade bir tören olucak.birde en yakın arkadaşlarım olucak.ama ben değişik bir şeyler istiyorum.orjinal fikirler.yani resmi bi hava yüzükler takılsın pasta yensin bitsin olmasın istiyorum.mesela oynansa mı ya da gençlerle kuzenler falan yüzükler takıldıktan sonra dışarı mı çıksak?kararsızım.sizin nasıl olmuştu nişanınız?bir de şu var nişana gelenlere bişeyler vermek istiyorum hatıra. havlu mendil falan çok klasik başka ne olabilir??onları nasıl vericem??sunumu paketi falan?pffff kafamda binbir düşünce var siz biraz anlatın da kafamda bir şeyler canlansın kızlar yaaa.....

2. 8 Aralık 2009
  3. bebemmm

bebemmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım şimdiden allah tamamını erdirsin inşallah mutluluklar,benimde nişanım olalı 16 gün oldu bizde evde sadece aileler vardı bide hala teyze filan 40 kişiydik işte yüzüklerimiz takıldı pastamız kesildi takı faslına geçildi sonrası biraz oturup müzik açtık ve çok güzel bi şekilde eğlendik oynadık yani hepberaber çok çokta güzel geçti :) opuyorumnanaktan

4. 8 Aralık 2009
  5. Levrek

Levrek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    153
    cnm öncelikle mutluluklar ben öle evde oynama olayına fln çok sıcak bakmıorum bence dışarı çıkmak daha güzel olur tabi maddi açıdan seni sıkmayacaksa
    ayrıca bende eğer sığabilirsek evde yapmayı planlıorum evde olsun herşeye hakim olabileyim istiyorum çok detaycıyımda herşey güzel olsun istiyorumm herkes gibiyerimseniben
    eğer evde yapabilrisem hediyeleri paketleyip güsel hasır bi spet gibi bişeye koyup çıkarken verilmesi gerektiğini düşünüorum offf ne karışık bu işlerrr

6. 8 Aralık 2009
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
  8. 8 Aralık 2009
  9. ekocin

ekocin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler kızlar..bence de evde oynama olmıcak gibi ben de pek hayal edemedim.en güzeli 10 kişi falan dışarı çıkıp eğlenmek.bu arada derinss havlularına bayıldımmmm doğrusu.harika bi sunum olmuş.hemen anneme göstermeliyim ve ben de yapmalıyım.işte böyle fikir alışverişini çok seviyorum.bu KK yı çok seviyorum ben yaaa :)))hadi taze nişanlılar siz de yardım edin banaa...

10. 8 Aralık 2009
  11. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de lavanta keseciği dağıtmıştım o günden hatırabenim nişanım dışarda olmuştu ama maksat o günden hatıra kalsın herkeste...

12. 8 Aralık 2009
  13. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Allah tamamına erdirsin..
    Havlu fikri çok güzelmiş..

14. 9 Aralık 2009
  15. lirean

lirean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tam tarih belli değil ama sanırım seninle aynı tarihe denk gelicek benimde.
    aynı sıkıntıları inan bende yaşıorum. durup durup bunları düşünüyorum içim bunalıyor.
    annem de bir yandan nişan dışarıda olsun diyor.
    ama dışarıda olan nişanları da ben çok soğuk buluyorum, hemde gereksiz masraf olarak görüyorum.
    dur bakalım.
    neyse bakalım beraber yaşayıp görücez gibi
    burası benim de konum olsun..

16. 10 Aralık 2009
  17. iremfb86

iremfb86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allahh tamamınaa erdirsin arkadaşlrrr...:KK70:havlu olabilir,mendil olabilir ama klasik diyorsanız magnet üzerine szi hatırlatacak bir şeyler yapabilirsiniz emin olun güzel bir anı olur bunuda küçük tüllerle kese yapıp koyarsanız güzel şık bir sepet içinde harika olur bence..:))

18. 10 Aralık 2009
  19. dostcity

dostcity Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım nişana gelecekler için aşağıdaki gibi kalıcı nişan şekerleri verebilirsin. bunları ben hazırlıyorum. daha farklı modellerde mevcut ama şuan bunlar moda. lavantalı ve mıknatıslı. isim etiketide hazırlayıp nişanınızı kalıcı kılabiliriz istersen.

bu kelebek nişan şekerleride aynı şekilde nişanından kalıcı birer hatıra olur. nişanlığının renginde veya rengarenk hazırlanabilir

Son düzenleme: 10 Aralık 2009