30 yaş üstü kızlaarr

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ankakuxsxu tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ankakuxsxu
  1. ankakuxsxu

ankakuxsxu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar 30 yaşın üzerinde olup da hamile kalmaya çalışan ya da hamile kalmış olanlar, size sesleniyorum.
    ben 34 yaşındayım. henüz hiç hamilelik yaşamadım. 2 aydır deniyorum. 30 dan sonra daha zor hamile kalındığını ve hamilelikte daha çok riskle karşılaşıldığını öğrendim. sizin tecrübeleriniz nelerdir. gelin paylaşalım...

2. 31 Temmuz 2008
  3. yonca76

yonca76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    32 yaşındayım. 16 aylık evliyim ve bir ay önce 16 haftalık bebeğimi kaybettim. Allah nasip ederse yeniden hamile kalmak ve bebek sahibi olmak istiyorum.Hatta bebekler sahibi desek daha iyi olur. 35 e kadar nasıl 2 tane doğururum onu düşünüyorum kara kara...:bbo:

4. 31 Temmuz 2008
  5. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Benim annem ablam çevremde bildiğim tüm büyüklerim 2, çocuklarınla bu yaşlarda hamile kalmışlar ve hiç bir sıkıntı çekmemişler bende 32 yaşındayım ve nasip olursa tüm korkularımı yenerek kürsel ısınma vs gibi 2.bebeğim olsun istiyorum ..Bakalım nasip Allah öncekilere ömür versin..Yaş olarakta 30 değil şuan için doktorlarımız 40 diyor ama zorlu bir dönem olduğunu biliyorum taşımada ...Bizler için 2. şu yaşta çok normal endişelenecek birşey olmadığını düşünüyorum Umarımda olmaz a.s. a.s.

6. 31 Temmuz 2008
  7. ankakuxsxu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah kızlar, allah herkesin gönlüne göre versin. ama benim asıl korkum ilk çocuğu 30dan sonra doğurmak konusunda... bir de şu daha geç hamile kalma durumu da var tabi. bilmem ki..

8. 31 Temmuz 2008
  9. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm .allah bi daha yaşatmasın bunu.bende 7 haftalık bebeğimi kaybettim.

10. 31 Temmuz 2008
  11. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 36 yaşındayım.ikinciye 10 yılsonra hamile kalmaya karar verdik.ve korunmayı bırakıktıktan 3 aykadar sonra hamiştim.ama Allah nasip etmedi.kalbi durdu kaybettim bebeğimi.benim doktorum ilk bebeğinide 36 yaşında doğurmuş .endişelenme bence.doktorunun kontrolü altında olacaksın zaten.senin yaşında ilk doğumunu yapan çook kadın var.inşallah herşey gönlünce olur.

12. 31 Temmuz 2008
  13. enterasan

enterasan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar...ben de yeniyim aranızda....33 yaşındayım ilk çocuğumu 29 da doğum yaptım şimdi iki aydır ikinciye niyetlendim ses seda yok bakalım hayırlısı...

14. 31 Temmuz 2008
  15. caliptra

caliptra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    35 yaşındayım arkadaşlar bir kızım var dünyalar tatlısı allah tüm isteyenlere versin inşallah geçen yıl bu zamanlar ve martta bebişlerimin kalbi durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım .İlkini daha kolay atlattım ama ikinciden sonra kendimi çok yıprattım.Eşimde halime çok üzülüyor şuan korunuyoruz çünkü herhangi bir tekrar yaşayacağım çöküntüyü kaldıramayacağımı söylüyor ve vücudumun toplanması dinlenmesi gerektiğini düşünüyor biraz haklı galiba ama ben yine aceleciyim hemen hamileliği yaşayıp bebeğimi kucağıma almak istiyorum.Mayısta yara dondurma işlemi yapıldı ve şuan göğüslerimden süt ge4liyor yani prolaktinim yüksek gibi görünüyor dr gitmek istemiyorum en az 1-2 ay neyse herkes sağlıklı bebişler alsın kucağına kaçtane istiyorsa

16. 1 Ağustos 2008
  17. ankakuxsxu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım, inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına almak nasip olur. bak diğer arkadaşlar da ne kadar umutlu konuşuyorlar.

18. 1 Ağustos 2008
  19. ankakuxsxu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    çoook teşekkür ederim ilaç gibi geldin bana. bebeğin için çok üzüldüm. ama sen bu kadar olumlu düşündkten sonra, Allahın izniyle tekrar olacaktır diye düşünüyorum. yerimseniben