30 yaşına kadar yaşamamak

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve _Gelin_ tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : _Gelin_
  1. _Gelin_

_Gelin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sizce 30 yaşına kadar cinselliği hic yasamamis olmak ilersi icin bir sorun teskil eder mi? Dusundum de etrafımda bu sekilde bayan cok, evlenmeyi bekleyen ve de evlilikte bunu yasamayi planlayan fakat birturlu de evlenemeyen, dolayisiyla da cinsellik hayatlarinda hic yok...Yemek icmek gibi bisey bu aslinda ve bunun olmamasi insani olumsuz etkiler mi acaba...

2. 22 Ağustos 2010
  3. acemicadi

acemicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bilmem ki dindar ya da küçük yerlerde 40 yaşına kadar da olsa evlenene kadar bekle derler.
    büyük şehirlerde, ya da en azından benm arkadaşlarım dalga geçiyor 33 yaşına gelmiş cnsl ilişkiye girmmeiş kadınlarla.
    ama bana sorarsan kişinin kendine kalmış çok özel bir konu
    ister girer ister girmez...
    girmeyen kimse ölmemiş bugüne kdr :):)

4. 22 Ağustos 2010
  5. _Gelin_

_Gelin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında psikolojik anlamda sordum, psikolojik olarak etkileebilir insani gibime geliyor

6. 22 Ağustos 2010
  7. acemicadi

acemicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çiftleşme tüm canlıların doğasında var 30 yaş da çok geç bir yaş.
    kötü etkileyebilir evet.
    ama dini inancın güçlüyse ya da bekaret tabun varsa yaparsan daha çok bozulur psikolojin
    pişman olmayacaksan yapıcaksın

8. 22 Ağustos 2010
  9. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :)) sonu kapanmayla bitecek bir konu daha....

öncelikle sormak istiyorum bu sadece meraktanmı açtın konuyu yoksa sorunun mu var??

cevap dersen acemi cadı'ya katılıyorum...

10. 22 Ağustos 2010
  11. sonatrach

sonatrach Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar sacma sorular ya kıme ne mılletın cınsel hayatından bu bı kac gundur boyle konular
    ayıp degılmı ya ısteer onbesınde baslarr ıster kırk besınde sen kendı ısıne baksana sankı hıc yapmadı dıye pskolojısı bozulup delırcekmı ınsan nıye mmerak edlıyor bu tur konular sapıttınız mı nedr bu daha dun bolyle bı konu daha vardı
    korkmayın hıc yapmayanlar olmuyo delırmıyolarda bu tur soruları soranlar bence psıkolojılerı bozulmus delırmeye yakın kımselr doktora gıtmelerıını onerıyorm heralde cınsellık olmadan yasanmayacagını dusunen ınsalara onerecek baska bısey yoktur

12. 22 Ağustos 2010
  13. _Gelin_

_Gelin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :)) niye kapansın canım...ben evliyim ama cok yakın birkac arkadasım bu durumda ve psikolojilerini etkiliyor mu bu durum merak ediyorum cunku bazen cok cabuk kızabiliyorlar...aslinda psikolojide de yeri olan biseymis bu, biraz netten baktim ve 30 yas uzeri olup hala cinselligi yasamamis kadinlar uzerine arastirma yapildigini gordum

14. 22 Ağustos 2010
  15. DenizYildizi

DenizYildizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    bunun cevabı yok kişiye göre değişen bir durum sanırım bilmiyorumkismile

16. 22 Ağustos 2010
  17. sonatrach

sonatrach Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ay sankı ellerı kollları yok sakat kalmıs ınsanlar cınsel hayatları yok dıye dalga gecın hor gorun onlar ıcın uzulun barı ay yazık bu yasına gelmıs tık yok bunun kıde hayat mı dıyosunuz cabuk sınırlenmesı zaten onun yapısnda olan bı sey olamzmı ıllakı buna mı baglayacaksınız ne alakası ustelık dınımzde dahı evlenmek sunnettr eger cok gereklı olmazsa ınsann pskolojıısını bozacak bı sey olsaydı evlllenmek farz ourdu

18. 22 Ağustos 2010
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    netice olarak olaya sadece seks gozuyle bakmaktan cok insanin sevilmek ve sevmek sefkat gostermek sevgi gosterilerine girmek ve bunlari gormek arzusu vardir. bu bastirilabilinecek birsey degildir. o yuzden de zaten evleniniz denmistir.
    30 yas bunun icin cokca sabredilmis bir ya degil, olasi bir yas bence.. dahasi gunluk kosusturmanin icersinde insanin aklina kac kere cinsellik geliyor ki? kadinlar klubunde takiliyorsa cokca geliyordur gerci ama :)