30'lu Yaşlarda İlk Hamilelik Heyecanını Yaşayanlar

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve nesemese tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : nesemese
  1. nesemese

nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar 30'lu yaşlarında birden biyolojik saati alarm verdiği için hamile kalmaya çalışan ve bebişlerinin müjdesini alan tatlı hamileler...

"Çocuk da yaparım kariyer de" şarkısını söylerken birden bunun o kadar da kolay olmadığını farkeden ve telaşa kapılan, doktor doktor gezdikten sonra nihayet bebişine kavuşan 30'luk çıtırlar...

Şimdi de, acaba bebişim iyi mi? Şimdi nasıl? Nasıl bir gelişim döneminde? Bu bulantı nasıl geçer? Beni neler bekliyor?...gibi pek çok sorular aklını kurcalarken birazcık olsun rahatlamak isteyen tatlı anne adayları..

Biliyorum pek çok annelik paylaşım konuları var. 30'lu yaşlarda hamiş kalmak isteyenler için bir konu açmıştım şimdi burası devamı gibi oldu...

Kızlar çok heyecanlıyım inşallah hepimiz bebişlerimize hayırlısıyla kavuşuruz. İnşallah Rabbim dileyen tüm hanımalara hayırlısıyla bu duyguları yaşatır.

Biraz kendimden bahsedeyim. 34 yaşımdayım, 2,5 senedir tedavi görüyorduk ve sebepsiz infertilite tanısı konmuştu. Gelecek aya tüp ebbek merkezi araştırması yaparken bu ocak ayında bebişim bana sürpriz yapmış çok şükür geldi teyzeleri....Şimdi kaç haftalığım tam bilmiyorum, yumurtlamalarım düzensizdi. Geçen hafta çok şükür kesemizi gördük doktor 6 haftalıksın dedi ama ayrıntılı birşey demedi..Şimdi sabırlar 15 Marttaki randevumuzu bekliyoruz.. Şimdi teyzeleri birlikte günleri, haftaları ayları takip etmek istiyoruz sizinle...Alışverişler yapmak istiyoruz birlikte, isimler düşünmek istiyoruz..Kısacası tadına varmak istiyoruz hamişliğimizin inşallah...

Herkese hayırlı, sağlıklı, huzurlu bir hamilelik süreci diliyorum...

2. 3 Mart 2010
  3. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun inşallah bebeğinin sağlıkla kucağına alırsın :) bende 31 yaşında hamile kaldım inşallah 32 yaşımda temmuz ayındada kucağıma alacağım allah nasip ederse.

4. 3 Mart 2010
  5. selmas88

selmas88 anne Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ee bende geldim. sadece balumu davet etişsin ama sanırım oralarda sedece ben 30 lardayım:)))

6. 3 Mart 2010
  7. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    bende geldiiiiiiiiiiiim hayırlı olsuna tebrik ederiim yeni topic hayırlı uğurlu olsun inşallah tez zamanda bizde buralara geliriz 30 lu çıtırlar olarak bebişimizin gelişimini konuşmaya:))

8. 3 Mart 2010
  9. 07papatya

07papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.132
    Ödül Puanları:
    213
    canı hayırlı olsun .allah tamamına erdirsin...

10. 3 Mart 2010
  11. nesemese

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Myline canım çok teşekkür ediyorum. Allah sana da hayırlı sağlıklı bir hamilelik süreci ve doğum versin...Sen benden 3 ay önce doğum yapacaksın inşallah. Cinsiyeti belli mi canım?

Sadece Balum'u davet etmedim 30lu yaşlardaki herkesi davet ettim. Orası çok kalabalık ve sorularıma cevap yazdığı için Balum'u tanıyabildim. Selmacım gelmene çok seindim. Hoşgeldin. Kaçıncı haftandasın? Tedavi gördün mü? Biraz kendinden bahseder misin?

Belenay'ım inşallah hepinizi sırayla buraya çekicem ve diğer topikte kimsecikler kalmayacak, işte o zaman orası kapanacak..Ne güzel bir durum olur değil mi? Yalnız buraya da uğra arada.

12. 3 Mart 2010
  13. nesemese

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım çok teşekkürler. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Canım sen de hamiş misin?

14. 3 Mart 2010
  15. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    canım yeni topik hayırlı olsun
    ben de 32 yaşımdayım 7 haftalık hamişim

16. 3 Mart 2010
  17. cilginkiz

cilginkiz çekirdeğim, canımm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yeni topiğiniz hayırlı olsun tatlı hamişler..ben de bir kafamı uzatayım dedim..umarım hepinizi güzel bebişlerinize sağlıkla kavusursunuz. Biz de inşallah bu topiğe transfer olabiliriz..
    boshayallersmile

18. 3 Mart 2010
  19. tentation

tentation Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay evet sempatiksalakcinni