31 haftadayım benim gibi şiddetli bel ağrısı olan var mı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve greathopes tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : greathopes
  1. greathopes

greathopes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    son iki gündür feci bel ağrısı yaşıyorum bu erken doğum belirtisi olabilir mi yoksa olağan ağrılar mı?lütfen benim gibi olanlar var mı?çok endişeliyim

2. 7 Ocak 2010
  3. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben gecen kontrole gittiğimde 30.haftamda doktorum artık bel ve sırt agrılarının olabilecegini soylemişti.Suan 32.haftamdayım ve gece bel agrısından uyuyamadım bir o taraf bir bu taraf dondum durdum.Olagan yani aslında artık iyice agırlastılar ama sen yinede doktoruna danıs canım herkesin farklı olabilir.

4. 7 Ocak 2010
  5. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende uzun sÜredır bel agrısı yasıyorun dr bobrek ultrasonu ıstedı bÖbreklerımde hafıf buyume cıktı drunuza sorun derım veya bır Ürolojıye gÖrÜnÜn Önemlı cÜnkı banada hep hamılelıktendır demıŞlerdı

6. 8 Ocak 2010
  7. Eftelya6122

Eftelya6122 YaŞıYoRsAm AşK sEbEbİm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 33+2 deyim 1haftadır belimde ağrı var kalçama vuruyo sol tarafıma felaket bir şekilde yürümekte zorluk çekiyorum sordum olur dediler normalmiş yani son aylarda karın büyüdükçe bel onu taşımakta zorlanıyo onun için baskı yapıyor dediler... bu günde doktora gittim herşey normal dedi... :hulya:

8. 8 Ocak 2010
  9. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Haftalardır feci derecede sırt ağrısı yaşıyorum.Resmen kemiklerim batıyor.Belim ise çok iş yaptığımda yada ayakta durduüğumda fıtık ağrım başlıyor ve kilitleniyorum.Eşim yardım etmediği sürece kalkamıyorum felaket acı veren bir durum yaşıyorum belim kilitlendiğinde.Allah yardımcımız olsun....

10. 8 Ocak 2010
  11. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198

ayyy canım kuzuzm..zaten miiniixciksin kıyamama sana ben...
    iş yapma sen bool boll dinlen bak...dogumdan sonra zaten yoorulcannnbilmiyorumkismile

12. 8 Ocak 2010
  13. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde cok agriyor 30 haftalikken basladi iki haftadirda felaket....hatta yattigim oturdugum yerden bazen kalkamiyorum..bide benim kasiklarimda agriyor hic durmadan...su iki ayda bi bitseydi yaaa....

14. 8 Ocak 2010
  15. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benim doğumuma 10 gün var,yaklaşık 1aydır çok rahatım.belim neredeyse hiç ağırmıyor ama 1ay öncesinde ağrıdan hüngür hüngür ağladığım oluyordu.yerlere yatıyordum ne yapacağımı şaşırmıştım.sonra daha dikkatli özenli olunca ağırmadığını farkettim.mesela ağırdığı o günlerde evde yatılı misafir vardı,epeyde uzun kalmıştı.ister istemez çok fazla ayakta kalıyordum yemekti bulaşıktı derken mahvoldum.şimdi çok ayakta kalmamaya çalışıyorum.akşamları neredeyse hiç oturmuyorum,olabildiğince uzanır vaziyette duruyorum.bilgisayar başında da fazla oturmuyorum,onun çok etkisi var.sizde dikkat edin,sıkın dişinizi birazcık.inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize.

Armina79 bunu beğendi.
  16. 9 Ocak 2010
  17. NuPe

NuPe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben daha 25 hafta içindeyim ama bel ve sırt ağrılarım var çok erken başladı gibi geldi,gece zor uyuyorum bir sağa bir sola adet sancısından daha kuvvetli sancılar çekiyorum bazen,gün içinde de aşağı doğru baskı hissediyorum çok endişeliyim acaba erken doğum belirtisi mi diye...doktoruma da sorucam sizde fikir verin,buarada karnımda çok büyük değil ama baskı ve ağrılar çok....

Armina79 bunu beğendi.
  18. 9 Ocak 2010
  19. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Sağol güzel dostum düşünmen yeter... Neyseki bitti işimiz bayağı iş bitirdik şu son 1 ayda.Yorulduk ama değdi yorulmamıza... İnş. kızımız sağlıcakla,kolay ve sancısız bir doğumla gelirde rahatlarım...