32.haftada kasıkta ağrı hisseden var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve GxoxkNur2006 tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : GxoxkNur2006
  1. GxoxkNur2006

GxoxkNur2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaşlar, ben hamileliğimin 32.haftasındayım.Son bir haftadır sol tarafımda özellikle geceleri sağdan sola ya da soldan sağa dönerken keskin bir ağrı oluyor.Sabah ilk birkaç saniye ayakta zor duruyorum. Gündüz hareket halindeyken ağrı olmuyor.Herhangi bir lekelenmem yok.Doktorum bu haftalarda idrar yolu enfeksiyonu olabilir demişti,acaba ondan mıdır? Kontrolüm pazartesi günü ama yine de size sormak istedim.

2. 10 Mart 2009
  3. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benimde 29 haftayım bacaklarımı ayıramıyorum:) apiş aram
    felaket durumda çok ağrıyo neden olabilirki birde sırtım ve yanlarım ağrıyo
    normalmi aklıma binbirtürlü hastalık geliyo buara psikolojim iice bozuldu
    olur olmadık hastalıklar düşünüyorum

4. 11 Mart 2009
  5. _cybell_

_cybell_ canım yavrularım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    umarım her ıkınızdede sorun yoktur bende o haftalarda aynı problemelerı yaşadım dr um suyumun fazla oldunu ve baskı yaptıgını soyledı 2 hafta cektım şimdı 35 haftalıgım cok şukur bıraz daha ıyıyım
    goknurcum ıdrar yolu enfeksıyonu var ıse muhakak dr ıdrar kulturu yapmalı yaptırdınmı ? suyunuz fazla olabılır o haftalarda amnıyonsuyu en fazla oldugu donemmış
    her ıkınızede gecmış olsun

6. 11 Mart 2009
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende 31 haftalık hamileyim birkaç gündür bende de başladı
    gündüzleri daha çok oluyor göbeğimin altında bir ağırlık bir ağrı hissediyorum
    umarım önemli değildir.

8. 11 Mart 2009
  9. ozlem_kortun

ozlem_kortun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili kızlar ben de 31+1 haftalık hamileyim. yazmış olduğunuz herşeyi ben de yaşıyorum hem de 24. haftamdan beri. idrar testi yaptırdım temiz çıktı, yanma vs bişey de yok. sanırım rahmin büyümesiyle aşağıda oluşan kasların ve bağların gerilmesi buna sebep oluyor. geceleri yatakta bi taraftan bi tarafa dönerken canım çok yanıyor. ben de sabahları kasık bölgemde ağrı ve sızlamayla uyanıyorum. hatta hemen basamıyorum, çorap giyerken bile zorlanıyorum, sonra gün içinde hareket ettikçe azalıyo. magnezyum kullanmaya başladım biraz olsun eklemleri gevşetiyo belki doktorunuza sorup kullanırsanız faydası olur. veya maden suyu hangisi olursa. birde tam göbek altım acımaya başladı bugünlarde çamşır çizgisinin bile değmesini istemiyorum. çeke sündüre gevşetiyorum çamaşırlarımı :sm_cool: demek ki bebişlerimize kavuşana kadar biraz acı çekicez, Allahım beterinden korusun hepimizi ve sağlıkla kavuştursun bize onları :ecrin_bebek:

10. 12 Mart 2009
  11. GxoxkNur2006

GxoxkNur2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim cevapladığınız için...

12. 13 Mart 2009
  13. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Korkmayın kızlar bunlar olağan şeyler Özellikle 32.haftadan sonra yalancı sancılar yaşayacaksınız korkmanıza gerek yok. Ama siz yine de kontrollerinizde tedbir olması açısından bu durumu doktorlarınıza söyleyin.
    Allahım tez zamanda sağlıkla bebelerinizi kucaklarınıza almayı nasip etsin

14. 15 Aralık 2012
  15. Y3SH1LL

Y3SH1LL Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    30 haftadayım çok kötü bişi özelliklede geceleri 2 kat gidiyorum tuvalete umarım yakında düzelir kızımda cok hareketli hiç durmuyo :)