32 haftalık oldu doguma az zaman var

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ♥ Cleo ♥ tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ♥ Cleo ♥
  1. Arkadaslar merhaba. 32 haftalık oldu. doguma az bi zaman kaldı. sormak istedigim dogum cantamda neler olmalı? bebek icinde benim icinde neler almalıyım? :smiley-cool:

2. 30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ♥ Cleo ♥
  3. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben doğum tam 20gün önce yaptım,taze bilgiler aktarim sana:kahve:;eğer normal doğum olacaksan şunları al ve fazlasıyla yeter sana:CüvCüv::bebek için kıafet bir kaç tane(ben 3tane hastane çıkışi takım aldım içinde bodilere kadar herşey var),ağız sılme küçük bez(bebek kusar fazla yediğinde),bebek bezi,ıslak mendil,bottaniye,küçük pişik kremi,bebek çorapı,:CüvCüv:Senin için:bir paket hasta bezi(çit çitlı al daha rahat edersın),kadın pedi bol al gerekir sık sık değiştirmek,gecelik(iki tane önde açilan olanı),sabahlık,tuvalet kağıdı,cep mendil,kendine çorap alabilirsın,hastaneden çıkarken giyeceği kıafet,terlik,küçük sıvı sabun,küçük yüz-el havlu,diş fırça ve macun,saç fırça,plastik çatal kaşık bardak(4-5),koltuk altı rol-on,emzirme sütyeni 1-2tane,kilot 2-3taneşakkıdı.Ben hepsi bebek çantasına ve küçük bi poşete koydum,zaten normal doğumda 1gün kalıyorsun,fazla birşey almasına gerek yok,sonradan sana yakını yecek ve içecek getirsinle:icecream:r,ben bol su ve üzüm su istedim,kolay doğum olsun inşl:nazar:,benim bu doğum kolay oldu:nazar:,darısı senin başina:içelim: