33. haftada ayak agrısı çeken var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Ben_deniz tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Ben_deniz
  1. Ben_deniz

Ben_deniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar inanılmaz bir şekilde ayaklarım agrımaya başladı .birden önceleri böyle şikayetim yoktu.resmen topallıyorum ve canım çok acıyor.benim gibi ayak agrısı şikayeti olan varsa ne yaptığını paylaşabilirmi?üstelik çalışıyorum da dr 3-4 içinde gidecem ama bilgisi olandan yrdım lütfennnnnnnnnnnnn

2. 11 Nisan 2010
  3. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle bebeğini sağlıkla kucağına almayı diliyorum bende 36+2günlük hamileyim çok yürüdüğümden 30.haftada kanamam olmuştu sonra mecburen izne ayrıldım istirat ediyorum aynı şikayetler bende de var ayağımın altında cam kırığı var gibi batma yapıyor kalçamdan bacağım çekiyor,çok acı veriyor doktorum zorlamaktan olduğunu söyledi normal dedi günden güne yük arttğınıdan vücut zorlanırmış.biraz dikkat edip dinlen ama çokta hareketsiz kalma,geçmiş olsun sevgiyle kal......

4. 12 Nisan 2010
  5. morticia

morticia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende çok ayakta kaldığımda ve yorulduğumda aynı şeyi yaşıyorum.Sanki topuğuma bıçak saplanıyor,yürüyemiyorum.Doktorum vücudun ayaklara ve bele baskı yapmasından kaynaklandığını söyledi.Çok ayakta kalmamak gerekiyor