33 haftalık bebeğim doğdu

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve utkumuz tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : utkumuz
  1. utkumuz

utkumuz oğluşum abi olacak Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    33 haftalık erken doğum yaptım,bebeğim 13 gündür küvözde bağırsak yetmezliği sorunu var,ağzından beslenemiyo bi türlü kusuyor.doktor ameliyat gerekebilir dedi,yarın sonuçlanacak.böyle bi surumu yaşayan anneler bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim,bebeğiniz bu durumdan ameliyat oldu mu,sonucu ne oldu,merak ediyorum,şimdiden teşekkürler

2. 20 Eylül 2010
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ınsallah tez zamanda saglıgına kavusur melegını kucagına alıp saglıklı bır sekılde eve donersın ınsallah cnm

4. 21 Eylül 2010
  5. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    canım benimkilerde 33.haftada doğdu ama böyle bir sorunla karşılaşmadık..İnşallah ameliyata gerek kalmadan sağlığına kavuşur bebeğin..

6. 27 Eylül 2010
  7. kalbim2010

kalbim2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba; minik bebeğinize acil şifalar diliyorum, yoğun bakım ünitesinin önünde minicik bir canı beklemenin acısını bilirim çünkü 11 gün ben de yavrumu bekledim. gerçi benim yavrum tam zamanında doğdu ancak kalp problemi vardı. yavrumun tedavi gördğü hastanede 20 ye yakın pramatüre bebek vardı aralarında 24 haftalık doğanlar bile vardı ve 24 haftalık bebiş dahil çoğu taburcu oldu darısı sizin ve yavrunuzun başına

8. 27 Eylül 2010
  9. tulin034

tulin034 NAZAR DEĞMESİN MELEĞİME Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Allah sabır bebeğinede acil şifalar versin canım

10. 1 Ekim 2010
  11. pinguin

pinguin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Allah acil sifalar versin. Doktorun karari ne oldu. Bebegin durumu simdi nasil? Umarim cok daha iyidir.

12. 4 Ekim 2010
  13. sidelya81

sidelya81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.bende 30 eylulde 33 haftalık kızımı dunyaya getirdim.benim kızımda da bagırsak problemi cıktı.damardan besliyorlar.1 hafta 10 gun surecekmis tedavisi.bende ck endiseliym.sen ne yaptn bebegn iyilesti mi

14. 4 Ekim 2010
  15. efsane_

efsane_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim bebeğim 47 gündür küvözde.3 haftadır bağırsak probleminden dolayı serumla besleniyor,bu haftada damardan besleme devam edecek.bağırsakları çok kötü durumda.delinmesi durumunda amelayat olacak.bizim doktorumuz operasyon sırasında bir parça alındığını ve 1 amelayatla sonuçlanmadığını birkaç amelayat olması gerektiğini söyledi.bende 2-3 kez amelayat olanları araştırdım.benim karşılaştıklarım bu amelayatlar sonucu iyileşmiş sağlığına kavuşmuş bebekler.tabi inşallah hepimizin bebeği amelayata gerek kalmadan iyileşir.dualarınızı eksik etmeyin.

16. 4 Ekim 2010
  17. sidelya81

sidelya81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım neden bebeginin bagırsakları kotu durumda.uzun sure farketmedn agızdan mı besledıler.benım kızım 2 gun beslendı hemen kestiler .doktor amelyattan bahsetmedı.antıbıyotk verıyorlar.korktm şımdı sen oyle deynce.ck gecmıs olsun.allahım saglık versın hepsıne

18. 4 Ekim 2010
  19. efsane_

efsane_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    erken doğum neticesinde zaten direk küvöze aldılar.benim bebeğim hastanede enfeksiyon kaptı ve bağırsaklarda tahribat gördü.yeşil safra çıkarıyordu ağzından o kesilmeye başladı gibi.bağırsaklar çok kötü durumda deniliyor.serumla besleniyor ama bakalım ne zaman tamamen bitecek sorunumuz.