34-35 haftalık hamişler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve paradises tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : paradises
  1. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar nasıl gidiyor ağrılarınız varmı... gece uyuyabiliyomusunuz....sıkıntılarımızı paylaşalım...ben hiç uyuyamıyorum..34+3 haftalığım...dayak yimiş gibiyim.kolumu kaldırcak halim yok.....sabırsızım artıkkkk.....gece heryerim ağriyo belim karnım ayaklarım...gündüz tık yok....sizde ne var ne yoka.s.

Xena1907 bunu beğendi.
  2. 2 Haziran 2009
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benimde gündüz çok ağrım oluyor canım iş yapıyoruz ya malum yemek bulaşık çamaşır vs vs... gecede ağrım sadece belimde oluyor ama ağrıdan çok ben bebeğimin hareketlerinden dolayı uyuyamıyorum ancak geç saatte uyuyabiliyorum.

4. 2 Haziran 2009
  5. guernica

guernica Guest

bende 36 ya girdim. geceleri nefes zor alıyorum dönmekten hiç uyuyamıyorum bebeğim hareket edince uyanıyorum. zaten sürekli midem yanıyor bulanıyor. tuvalete gitmekten uyku kalmadı. hep sersem gibiyim yaa bak ben daha çok şikayet ettimhihoyyyt

6. 2 Haziran 2009
  7. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet ya tuvalete gitmek çok sıkıcı olmaya başldı...bıktım resmen.bide şu yatakda dönmeye çalışmak.....

8. 2 Haziran 2009
  9. guernica

guernica Guest

sola yatmaktan gına geldi bıraktım ucunu bi sağ bi sol.bacak arası yastık. güreşiyormuyum uyuyormuyum belli değil.:CüvCüv:

10. 2 Haziran 2009
  11. eram

eram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrh bende yenı uyeyım 34haftalık hamıleyım ıkıncı hamılelıgım ama bunda erken dogum tehlıkem var sancılar ve kramplar benı olduruyor derken sımdıde sıcaklar mahvetı benı sızde oylemısınız

12. 2 Haziran 2009
  13. guernica

guernica Guest

krampların sebebine kalsiyum eksiği diyorlar. sancılara gelince benim hiç eksik olmadıki. kasılmalarsa normal diyor drlar doğuma hazırlık die bol bol dinlen yorma kendini

14. 2 Haziran 2009
  15. epsus

epsus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 37+2 haftadayım bu son haftalar benide mahvetti kasılmalar kollarda uyuşmalar uyumak istiyorum artıkkkkk.

16. 2 Haziran 2009
  17. uzay20

uzay20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 35.haftamdayım uzun süre oturursam akşam kasıklarımda basınç hissediyorum zor oluyor.Nefes almamda iyice zorlaştı sağa-sola dönmekten nefes almaya çalışmaktan tuvalete kalkmaktan uyuyamıyorum.Son haftalarımız kızlar ha gayret az kaldı-tatlicadiarzu-

18. 2 Haziran 2009
  19. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynu durumdayım kızlar..sola yatmaktan kolum şişti.((((gecen hafta yagımı burktum bıde:KK43:(( dişim kırıldı bu gece hıccccccccc uyumadım maf oldum ya..ne antbıyotık içebiliom nede cektırebılıom...rntgen sart dedı doktor..3 aydr dısım kırık ama artık isyandayım..beynım uysuo ya neyapçem bımıomm..minoset içiom 10 dk etkı edıo sora yıne aynııı..çok içersem bebeme zarar vercek dıe korkuyom...offffffffffffffffffffffffff imdatttttttttttttttttttsenağlama