34+5 günlük hamileyim ama çamaşırım ıslanmaya başladı.. suyum az az geliyomu?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nnagihann tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : nnagihann
  1. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar biraz önce ilginç bişe farkettim. günlük pet takıyorum ve wc ye pedimi değiştirmek için girdiğimde epey bi ıslak olduğunu farkettim.. terden heralde dedim ve bian afedersiniz çişimi yapıyorum dedim heralde bian bi suyu geldi sonra gerçekten tuvaletimi yaptım ::KK43: ama çamaşırımında nemli olduğunu farkettim.. şimdi kalınca bi peçete koydum anlamaya çalışıyorum acama suyumun azar azar gelme ihtimali varmı yoksa ben farketmeden azar azar tuvaletimi mi altıma kaçırıyorum :KK43: lütfen bi cvb

2. 29 Temmuz 2010
  3. artistt82

artistt82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm nnagihan bence doktorunu ara hemen suyun gelmiştir
    bende aynı hafta ve aynı sorunla karşılaştım ve suyumun gelmiş olduğu anlaşıldı ve sezeryanla yakışıklı bir oğlum oldu gözün aydınnnnnn....zamanı gelmiş bebişin öyleye benziyo

4. 29 Temmuz 2010
  5. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    gerçekten mi gözünüz aydın . şuan telaşlandım eşimde aksilik gibi iş için ankarada :KK43: cvb için sğln hemen bişeler yapmalıyım

6. 29 Temmuz 2010
  7. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    doktoruma ulaşamıyorum :KK43: tel elimde deniyorum sürekli ama yok yok :KK43: bi bez koydum bakalım yine bi ıslaklık olucak mı ? tekrar olursa artık kalkıp hastaneye gidicem :KK43: tabi tel yanımda o süre içerisinde sürekli doktorumun telini deniyorum

8. 29 Temmuz 2010
  9. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    cnm ya telaşımdan senide rahatsız ediyorum ama başka herangi bi belirti varmıydı :KK43: psikolojik mi bilmiyorum ama karım ve miğdem ağrıyo :KK43: gerçi bebeğin hareketlerine dikkat ediyorum bebeğim hareket halinde

10. 30 Temmuz 2010
  11. oslm82

oslm82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Hayatım su o şekilde gelmez senden duydum ilk defa. Ilişkiye falanmı girdin eşinle. Belki hani ozaman az anlarım. Su birden gelir. Ve sudan önce kanlı akıntı gelmesi lazım . Doğum kanalının açıldıgına işaret olarak

12. 30 Temmuz 2010
  13. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    yok yok ilşki olmadı. ayrıca doktoruma gittim bu gün herşey normal bebeğin baskısından dolayı idarar kaçırması diye adlandırdı yani suyunla alakası yok dedi. içim rahatladı şükür