34. haftadayım ve yatamıyorum.....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esraseyhan tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : esraseyhan
  1. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben nasıl yatacağımı şaşırdım.belim çok ağrıyor.yatmak eziyet gibi.....buna bir çözüm bulan var mı?

2. 30 Aralık 2009
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    önceki hamileliğimde bende senin gibi olmuştum... ayaklarımın altına iki tane yastık koyarak anca rahat edebiliyordum... o zaman sırt boşluğu acımıyor ve ayaklarını düz uzatmadığın için kasılmıyorsun canım.. Allah yardımcın olsun..

4. 30 Aralık 2009
  5. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tv izlerken ben de öle yapıyorum.ama sırt üstü yatmak sakıncalı diye biliyorum. gece hiç sırt üstü yatamıyorum..yan yatmaya çalışıyorum.karnımın altına yastık koyuyorum ama yine rahat edemiyorum....

6. 30 Aralık 2009
  7. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    ben sırt üstü yattım mı, biri olmadan kesinlikle kalkamıyorum..kitlenip kalıyorum..bel ağrısı beni mahvetti...yan yatıp yastık desteğiyle falan idare edicez artık..

8. 30 Aralık 2009
  9. ankara36

ankara36 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamile kaldığımdan beri bel ağrısı çekiyorum geceleri yatakta dönemk için bile yardım almam lzım bu ikinci hamileleiğim ilkinde hiç bunları yaşamadım 29haftalık hamileyim kalan 2ayda napıcam bilmiyorum inan

10. 30 Aralık 2009
  11. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    bende yan yatıyorum.Sırt üstü yattığım zaman belimdeki fıtıkta rahatsız ediyor.Oturduğum zamanda sırtım ağrıyor.Zor valla son aylar iyice fena olduk...

12. 30 Aralık 2009
  13. yeldacinar35

yeldacinar35 küçük adamım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende sol yanıma yatmaya çalışıyorum gece yatağa girmek istemiyorum sol yanıma yatınca sol tarafım uyuşuyor sağa dönünce bebeğim rahatsız oluyor vurmaya başlıyor ama napalım artık kalan iki ay bebeklerimiz için katlanıcaz

14. 30 Aralık 2009
  15. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy valla kizlar kabus gibi! kalcamin belimin sirtimin agrisindan ne dönebiliyorum ne yatabiliyorumm tamamen bi iskenceee :gitme:

16. 30 Aralık 2009
  17. demet_

demet_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benimde o haftalarda belim agrıdan kopuyo ve çok feci topallıyordum.sol tarafına yatmaya çalış pofuduk yastıklarla da destekle kendini.sakın agır alma kendini zorlama.benimki geçti çok şükür.topal kalacagımı düşünüyodum allahtan geçti seninkide biran önce geçer inş.

18. 31 Aralık 2009
  19. sumay

sumay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    108
    galiba herkes uykusuz gecelerden sikayetci :bbo: arkadaslar benim de bel agrilarim cok fazla yataktan ilk kalktigimda adim atmakta zorlaniyorum özellikle sol bacagimin üzerine basamiyorum birkac adim sonra geciyor.geceleri bacaklarimin arasina yastik denedim,karnimin altina yastik ama hic bir sekilde rahat edemiyorum.bir saga bir sola, biraz sirtüstü......gecmiyor geceler :KK43:
    size sormak istedigim bel ve bacagimin üzerine basamamaktan kadin dogum druma bahsedince beni beyin cerrahina gönderdi,o da egildiginizde belde aci varsa %99 bel fitiginiz vardir dedi ve normal dogum sakincalidir diye rapor yazdi mirmirmirmir
    bel fitigi teshisi bukadar kolay mi konuluyor? normal dogum yapmak istiyorum, riskli mi olur acaba?
    yazdiklairnizi okuyorum aslinda benzer sikayetlerimiz var.... kafam karisti :sm_confused: