34haftalık hamile olanlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tayse tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

7 Haziran 2009
    Konu Sahibi : tayse
  1. tayse

tayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    34 haftalık hmileyim çok ağırlaştığımı hisediyorum bebek oynuyo ama yer degiştirmryo sağ tarafımda sizler nasılsınız ben gibi olanlar cevp verirseniz sevinirim:CüvCüv:

2. 7 Haziran 2009
  3. filizerdem

filizerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 33. haftama girdim bebek oynuyo çok sağ saol orta ve hiç durmadan 15 dk tekme bile atıyo
    benimde özellikle akşamları karnım taş gibi oluyo ve uzun süre öyle kalıyo ve rahatsız oluyorum

4. 7 Haziran 2009
  5. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ah ahh siz bi de 38.haftayı görün.ağırlaşmak neymış anlarsınız:) kızlar bebişleriniz muhtemelen doğum pozisyonunu alıp baş aşağı döndükleri için yer değiştirmiyorlar.

6. 7 Haziran 2009
  7. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 33.haftadayım bebiş bazen çok hareketli bazen çouk uzun süre hareketsi durduğuda oluo endişelenmeye başlıyorum bir bakıyorum yine hareket edio hepimizin bebekleri allah emanet allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

8. 7 Haziran 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım normal bazı bebekler hareket etmeyi sevmiyorlar benimde 35. haftam bitti ama bebeğim oynamaktan daha çok gelip karnıma dayanmayı seviyor

10. 7 Haziran 2009
  11. duygu1907

duygu1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende tam tersi hop hop oynuyolar sabahdan aksama kadar allahtan gece uyuyolar
    kardes kardes yüzüyolar hehehehehe

12. 8 Haziran 2009
  13. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    canım hareket eder ama yer değiştiremezki, çünkü yeri kalmadı yawrumun:)) daha çok karnında sertleşmler hissedersin artık.ama hareketlerindede azalma hissedersen o zaman doktoruna danış, bebeğin içinde bulunduğu sıvıyı kontrol etsin.

14. 8 Haziran 2009
  15. guernica

guernica Guest

bende 37 deyim korkma benimde sağ tarafta genelde dayanıyo eskisi gibi hareket etmiyo genelde ittiriyo geriniyo

16. 8 Haziran 2009
  17. nza-mixsx

nza-mixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy Allahım aynı şikayetler mi desem yoksa hoşluklar mı desem....benimde bebişim sürekli hareket halinde bi sağa bi sola kayıp duruyo, çarşıda gezerken felan çevremdekiler görüyolar hareketlerini, ailem desem öyle sürekli heyecanla karnımı izliyolar ama bazen bebişim sağ tarafa bi baskı yapıyo ki anlatamam, ittirip duruyo sanki çıkacakmış gibi.özelliklede akşamları.ama eskisi gibi dönmeleri kalmadı, sadece kaydığını ve baskılarını hissediyorum.en kötüsü gece uyumaya çalıştığımda hareketlenmesi.acayip bi duygu kızlar, bi yandan kızıyorum bi yandan hoşuma gidiyor....eşimin karınımı izleyip ağlayabileceği hiç aklıma gelmemişti....

18. 8 Haziran 2009
  19. adescik

adescik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde 34 haftalık oldu... ilk zamanlara göre hareketleri çok değişti tabi buda baş aşağı olması ve yerinin kalmaması nedeniyle olabilir. genelde sağ tarafımı acayip geriyo karnım yamuk bir şekil alıyor
    her gece olmasada bazı geceler batmalardan 1-2 saatte bir uyandırıyor ecem bebem :)