35-40 Yaş üstü Anne Olmak Isteyenler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xuxmitim tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : xuxmitim
  1. xuxmitim

xuxmitim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    35-40 Yaş üstü Anne Olmak Isteyen Bayanlar ..sorunlarinizi, Tedavilerinizi, üzüntülerinizi Ve Sevinçlerinizi Gelin Burda Paylaşalim
    Sevgiler.............

2. 30 Nisan 2008
  3. xuxmitim

xuxmitim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benden başka bu yaş grubundan anne olmak isteyen yok galiba...... senağlama

4. 30 Nisan 2008
  5. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Var canım var, bir sen birde ben galiba,

6. 30 Nisan 2008
  7. Ayxsxenur Amine Su

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benim ilk maceram 2001 yılında başladı, ilk micro denememde 1 kızım oldu, şimdi kızım 6 yaşında, 2007 yılında 3 micro denemesi yapıldı, ilkinde hamilelik oluştu, sonra düşük oldu, diğer denemerde ise hamilelik olmadı, Allahım izin verirse mayıs ayında 4. denmeye gideceğiz, artık yaş oldu 39 , yumutralıklar iyi cevap vermiyor, son denemede 4 yumurtadan biri döllendi o da 12 hücreli idi, tutmadı, Allahım inşallah bu kez olacaktır, sen ne durumdasın

8. 1 Mayıs 2008
  9. xuxmitim

xuxmitim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili Ayşenur Amine Su merhaba...inşallah pozitif sonuçlanacak son micro tedavin olur ve kızına bi kardeş verirsin...rabbim yardımcın olsun...

benim de 13 yaşında bir oğlum var. oğlumun kardeş isteği için 2 yıldır yumurta takibi ve aşılama tedavisi gördüm. benim de malesef yumurta büyümüyo. ilaçla büyüyenlerde döllenmiyo.eşimde de hız problemi var. 38 yaşındayım... gittiğim bütün doktorlar bir an önce tüp bebek yatırmamı öneriye ..şu an tedavide değilim...zaman ne gösterecek bilemiyorum...
    sizi tanımaktan mutlu oldum.. ortak yanlarımız çok.. bundan sonra da görüşmek dileğiyle ...sevgiler...

10. 1 Mayıs 2008
  11. Gamze Yxixlmaz

Gamze Yxixlmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    bende tüp bebek tedavisi görenlerdenim. 37 bitti benimde. 2,5 yıllık evliyim ilk denememi 2007 Ekimde yaptım 8 yumurtadan 3 ü döllendi hiç biri tutmadı. Düşükle sonuçlandı bu zamana kadarda kendimi toplamya çalıştım belki normal zamnla olur dedim ama bir an önce başlamalıyım artık
    Allahım isteyen herkese nasip etsin ne güselki şükürler olsun sizin birer çocuklarınız var Allah olmayanlarad nasip etsin herşey gönlünüzce olsun görüşmek dileğiyle sevgiler

12. 1 Mayıs 2008
  13. xuxmitim

xuxmitim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gamzeciğim.. formumuza hoş geldin...
    vakti zamanı gelince rabbim ol dicek...
    inşallah rabbim sana da anneliğ tattırır..
    uğraşmadan yorulmadan meleğine kavuşman dileğiyle...

14. 1 Mayıs 2008
  15. Ayxsxenur Amine Su

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ümitim bir an önce tüp bebeğe gitmelisin çünkü yaş geçtikçe yumurta kalitesi azalıyor, hem sayı da azalıyor, ilk tüp bebeğe gittiğimizde sadece eşimde sayı sorunu vardı, ama yaş geçti aradan zaman geçince bende de yumurtalarda kalitesizlik ortaya çıktı

16. 1 Mayıs 2008
  17. Ayxsxenur Amine Su

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Gamzeciğim düşük oldu diyorsun, hamilelik oluştu sonra mı düştü? sende elini çabuk tutmalısın, daha zamanın var ama yinede acele et lütfen, yumurta kalitesi çok önemli, geçen yıl ilk denemede 9 tane, 2. denemede 7, 3. denemede 4 yurta oldu, gitgide düştü, ama bu kez umutluyum, çünkü buradan birçok arkadaş benim için dua ediyor, kendimi çok pozitif hissediyorum

18. 1 Mayıs 2008
  19. Ayxsxenur Amine Su

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Zaten artık bu son olacak hayırlısı ile Allahım kızıma kardeşler nasip eder inşallah, hep dualarımda buradaki arkadaşları düşünerek ediyorum, Allahım kimsenin elini geri çevirmesin ve kucağını boş bırakmasın, İnşallah dualarımız kabul olur