35.60 lıraya pike takımı..

Konusu 'Ev Tekstili ve Mefruşat' forumundadır ve axfrends tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : axfrends
  1. axfrends

axfrends Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba..dün nette dolasırken ipekçe adlı bir mefruşat markasının pike takımlarının yaptıgı kampaya dıkkatımı cektı... 89.00 lıralık urunler 35.60 lıraya dusmus...

-aranızda bu markayı kullanan veya bilen ,duyan varmı?
    -35.60 lıra bir pike takımı için hat safhada ucuz degılmı?
    -ve sipariş vermek istedıgımde T.C kimlik nomu ıstedıler.sonucta net olunca vermeye korktum acıkcası ve siparişten vazgectım,net siparişlerinde t.c kesın ıstenırmı?

bilgilendirirseniz sevınrım arkadaslar....

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Temmuz 2011
  2. 29 Eylül 2010
  3. axfrends

axfrends Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu bır yorumu olan arkadaslar..sipariş vermek ıstıyorum flowers adlı ürünün modelı cok hosuma gıttı.ama kımlık nosu konsuunda aydınlatmanızı beklıyorum dort gozle vermek ıcın.bilmiyorumkismile

4. 29 Eylül 2010
  5. murun84

murun84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ipekçe çok kaliteli bir markadır ben banyomda banyo paspaslarını kullanıyorum memnunum tavsiye ederim zaten çok uygun alıp denemekten bir zarar gelmez ama eminim pikeleri de kalitelidir..

6. 29 Eylül 2010
  7. axfrends

axfrends Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım bu bılgıler kalbımı yumusattı cunku sureklı heralde ıı bır marka degıl kı bu denlı ındırım yaptılar dıye dusunmustum..hemen sıparıs verıcem .

8. 29 Eylül 2010
  9. axfrends

axfrends Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siparişi verdım kargoyla beraber 42.60 lıra tutar cıktı..kacgunde gelır bılmıyorum..bekleyelım ve gorelım yenı pıke takımımızı..

10. 30 Eylül 2010
  11. murun84

murun84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inş. modelini beğendiğiniz için kalitesi hakkında bilgi vermek istedim ki kararınıza yardımcı olayım nitekim siparişi de vermişsiniz zaten tekrar hayırlı olsun :KK66:

12. 30 Eylül 2010
  13. axfrends

axfrends Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederım ıı dıleklerınız ıcın...opuyorumnanaktan

14. 1 Ekim 2010
  15. aysusivas

aysusivas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşım,ben daha önce nevresim dünyasından alışveriş yaptım.son derce güvenilir bir site .tc kimlik nosu istemleri cok normal.şuan cogu e-ticaret sitesi tc no istiyor.
    güvenle alışveriş yapabilir arkadaşalarına tavsiye edebilrsin.biz arkadaşlarımla ev tekstili ürünlerinimizin cogunu nevresim dünyasından alıyoruz.tüm tanınmış kalite markalar ,moda olan ev tekstilinde ne varsa nevresim dünaysında.

16. 1 Ekim 2010
  17. axfrends

axfrends Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok saol arkadasım,bu markadan da bu ıslemler esnasında tc ıstendıgınden de haberım olmadıgı ıcın tereddutlu davranmıstım ama yukarda ılk yorumu yazan arkadasa ıtıbarla sıparısı verdım bakalım bgun yarın elıme gecmesını umuyorum...bunları sızden duymak verdıgım karar dan dolayı benı dahada mutlu edıyor..tekrar tesekkur edermkaydirigubbakcemile5

18. 1 Ekim 2010
  19. PrensesPeri

PrensesPeri yepyeni bir yaşam :) Pro Üye

Beğenildi:
    568
    Ödül Puanları:
    188
    canım bende türkiz diye bir markanın pikesini aldım.35 tl ye çok güzel çıktı.diyeceğim 35 liraya pike olur ama tc numaranı istediklerinde şüphelenmen çok normal.artık kimseye güvenemiyorruz heleki internetteakannehir