35.haftada inanılmaz karın krampları

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xexberna tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : xexberna
  1. xexberna

xexberna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    evet 35. haftamdayım...hayatım boyunca hiç hissetmediğim gibi bi acıydı sanki biri bıçakla diri diri kesiyo gibi..sağ tarafımda karnımın alt kısmında oluyor. annem kramp olduğunu söyledi ama karında da kramp olur mu bilmiyorum.. aynı yerde oluyor hep ve 5 dk gibi sürüyor...

sabahları uyandırıyo beni,,,aynısı olucak diye uyumaya bile korkuyorum artık..herhangi bi akıntım kanamam da yok,,bebeğimin hareketleride gayet iyi hatta fazla hareketli.....erken doğum belirtisi mi diye takılıyo aklıma.

aynı durumu yaşayan var mı aranızda..kramplar kalsiyum ve magnezyum dengesizliğinden olur diye biliyorum bununla ilgili takviyelerde alıyorum.daha ne yapmam lazım ki geçmesi için.

2. 11 Haziran 2010
  3. xexberna

xexberna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    hiç yaşayan yok mu yani ???

4. 11 Haziran 2010
  5. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım doktoruna danışmalısın bence hemen 5 hafta kalmış doğuma erken doğum belirtisi olabilir rahimde kasılmalar sonucu bu kramplar oluyo ben 13 haftalık hamileyim geçen hafta bende de vardı rahimde kasılma var dedi magnezyum verdi doktor erken dönemde düşüğe ilerki dönemde yani senin zamanda erken doğuma sebep olurmuş hemen doktora danış bence