35 yasindayim 7 kere tüp bebek denemesi yaptık !

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve amiral tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : amiral
  1. amiral

amiral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Hocam merhaba,
    tam 7 kere tüp bebek denemesi yaptık.bunların son 3 tanesinde gebelik oldu fakat devam etmedilr.hatta 1 tasinde 10 haftalık kalbi durdu.35 yaşındayım.bu güne kadar hep iyi embriyolar transer edildi.son 4 denemenin hapinde blast embriyolar koyuldu.az yumurtam oluyor ama neredeyse hiç fre vermiyoruz.son 3 microm dediğim gibi hamilelikle sonuçlandı.
    Sorum şu.eğer olmazsa devam etmelimiyim.Dr larım rahimle ilgili sıkıntı olmadğını söylüyorlar.Transfer sırasında 10-11 arasında oluyor kalınlığı.çok yoruluyorum artık beklemekten.benim gibi hastalar ısrarla devam etmelimi?benim durumumdakilere ne diyorsunuz.

2. 14 Eylül 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    herşeye rağmen gebe kalabiliyorsunuz ve benim inancım gebe kalabilen bir kadın doğunda yapabilir.Yapıldımı bilmiyorum ama transfer öncesi embriyolarda genetik tarama yapılabilir bu şekilde oluşan gebeliğin devam etme şansı artacaktır

iyi günler

4. 15 Eylül 2010
  5. amiral

amiral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Teşekkürler Süleyman Bey,
    genetik tanı yapılmadı.Çünkü o kadar çok embriyom olmuyor.4-6 arası oluyor.Ama bunlardan mutlka 2-3 tanesi blast oluyor.
    Ama sizde devam etmem gerektiğini söylüyorsunuz.Sanırım başkada çarem yok.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.