36 ay

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve PELUŞ 35 tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : PELUŞ 35
  1. PELUŞ 35

PELUŞ 35 Guest

evet arkadaşlar tam 36 ay bugünü bekledim hayatım boyunca ağlamadığım kadar ağladım,hayal kurdum,hayal kırıklılığı yaşadım kimselere anlatamadım neler hissettiğimi arkadaşlarımın doğumuna gitttim hiç yalvarmadığım kadar yalvardım Allaha bana da göster diye.test günü hiç atmadığı kadar hızlı attı kalbim pozitifi alınca bile doyasıya sevinemedim ya ters birşey olursa diye.bugün hastaneye gittik keseyi görmeye gördükte hayatımda gördüğüm en güzel şeydi.peki geçti mi korkularım ne gezer şimdide kalp atışları için bize verilen 16 mayısı bekliyorum.şimdi sevinçlimiyim yoksa streslimiyim bilmiyorum aklım dur bakalım önce kalp atışlarını duy öyle sevin diyor kalbimse sen bu günü 3 sene 36 ay 1095 gün bekledin diyor sevin ara bütün tanıdıklarını ver müjdeyi.ama ya atmazsa bebişimin kalbi hayır bunu düşünmek istemiyorum Allahım sana yalvarırım benim çilem dolmuş olsun bundan sonra doya doya yaşayayım anneliği:nazar:

2. 3 Mayıs 2008
  3. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    a.s.hepsini yaşayacaksın oğluşunu askere bile yollayacaksın şimdi onu düşündüm hatta oğlun olacak diyorum sana güzel düşün boşver zamanın tadını çıkar hamişsin bebğin olacak canın bişeyler çekecek vs çünkü bu gün senin günün:dance::nazar::enbuyukkk:

4. 3 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşaallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :1hug:

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Mayıs 2008
  6. 3 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

seni anlıyorum arkadaşım. benim daha bebeğim bile yokken sadece düşüncede aynı tedirginliği yaşıyorum. bi tanıdığım gebelik saklanmaya gelmez olunca mutlaka paylaş demişti. dua et, bende şimdi ediyorum senin için. herşey güzel, evladın sağlıklı ve hayırlı olsun inşaallah.

8. 3 Mayıs 2008
  9. PELUŞ 35

PELUŞ 35 Guest

canlarım benim güzel dilekleriniz için ne kadar teşekkür etsem azdır Allah dan dilerimki en ama en yakın zamand sizde meleklerinize kavuşursunuz benim için burası adeta bağımlılık oldu sabah ilk buraya bakıyorum en zorlu dönemlerimi sizlerle paylaşımlarımla atlattım şimdi beraber yürümeye devam bu yolda.a.s.

10. 3 Mayıs 2008
  11. xuxmitim

xuxmitim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili peluş35... canım öncelikle hamişliği kutlarım. rabbim kucağına da almayı nasip etsin...
    the secret (sır) diye bi kitap okuyorum. dünyada satış rekorları kıran bi kitap. benzer bi formdan bizim durumumuzda olan bi bayan tavsiye etmişti. (ben de sizlere tavsiye ederim.)
    bu kitapta .. düşünceleriniz evrene yansıdığında çekim gücü o düşünceleri size yaşatır diyo. . yani ne düşünürseniz onu yaşarsınız diyo...o yüzden bu kitaba göre pozitif düşün. kalp atışlarını duyduğunda yaşayacağın mutluluğu düşün ve hayal et.. ve şu an hamiş haberini almış olmana şükret.. lütfen negatif şeyleri sil kafandan... bu anın tadını çıkar...sevgilerle...

12. 3 Mayıs 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    PELUŞ canım gözün aydın olsun.
    Sakın böyle şeyleri düşünme inan herşey öyle güzel gelişiyor ki.Bunları düşünme bile.İnşallah kucağına da alırsın canım.

Darısı tüm isteyenlere olsun.

14. 3 Mayıs 2008
  15. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kutluyorum arkadaşım.bak ne güzel 36.ayında rabbim sana hediyesini vermiş.keseyide görmüşsün.maşallah her şey yolunda gidiyor.inşallah bebişini emzirdiğin,sevip okşadığın,sana annecim dediği güzel günleri de görürsün.hamile olarak duaların kabul olurya bizede dua et arkadaşım.bizim de yüzümüzü güldürsün rabbim.
    bu arada sen hangi yöntemle hamile kaldın canım yoksa doğal yoldan mı oldu

16. 3 Mayıs 2008
  17. kuzuum

kuzuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah bebişinin kalp atışlarını duyarsın,sonraki aylarda kendini görürsün ve en sonunda da sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
    bebişin ve sen allaha emanet olun canım.

18. 3 Mayıs 2008
  19. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Peluş gözün aydın.Olumsuz düşünme sakın ve herşeyi zamanında yaşa.Şimdilik herşey yolunda bırak kendini mutlu ol lütfen.bunu çoktan haketmişsin.