36. haftada bebeğim az kımıldıyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve paradises tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : paradises
  1. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    36 37 haftalık kızlar...2 gündür bebeğim çok az kımıldıyor...dün doktorumu aradım kalp atışlarını dinlet normalse bişiy olmaz dedi.normaldi ama tatmin olmadım.günde 3 4 kere anca kımıldadı oda benim iteklememle...bugünde tık yok...siz ne alemdesiniz...yer kalmadığı içinmi acaba....nst ye girsemmi....bu mormalmi kızlar..bana bi yazın..a.s.

2. 24 Haziran 2009
  3. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kalp atısı nasıl dinletiliyo bi aletimi var yada dışardan duyulumu

4. 24 Haziran 2009
  5. guernica

guernica Guest

benimde öyle uyuyodur. müzik dinlet tatlı ye sola yat. benim 39 bitecek iyice uyuşuk

6. 24 Haziran 2009
  7. paradises

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yok şekercik sağlık ocağına gittim..hamilelik şekerim var tatlı yiyemiyorum..sola yatıncada fazla kımldamıyor.zor bela birkere...bide geçen salı kontrölüm vardı .. benim doğum temmuz 12 de en geç temmuz 15...doktorum temmuzun 9 una rendevu verdi.haftalık görmesi gerekmezmi..ozamana kadar doğurursam dedim bişiy olmaz dedi.3 hafta koydu araya...niye öyle yaptı bilmiyorum..sinir oldum...sanırım bebekte kanala girdi.karnı düştü tedirginim kızlar yanii

8. 24 Haziran 2009
  9. guernica

guernica Guest

iki haftada yada haftada 1e düşürmesi lazım. korkma keşke benimkide girse biz bekliyoruz. drun devlettemi

10. 24 Haziran 2009
  11. yerlikaya

yerlikaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nerde okuduğumu hatırlamıyorum ama son aylarda hareketleri azalırmış,içerde fazla yer kalmadığı için fazla kıpırdamazmış.sakın kendini üzme,ama yinede içine sinmediyse bi doktora görün.

12. 24 Haziran 2009
  13. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım son haftalarındasın benimde bebeğim artık eskisi kadar hareket etmiyor en son doktoruma eskisi gibi değil dediğimde ee yeri daraldı çocuğun boyuda büyüdü kilosu arttı normal nasıl eskisi gibi oynamasını bekliyorsun dedi nst ye girdim bak hiç bişeysi yok dedi.korkma sende birşey olmaz daracık yerde kocaman oldu artık o sığamıyor annesi ne yapsın

14. 24 Haziran 2009
  15. paradises

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    guernice cim doktorum özel..dilerim temmuzun dokuzuna kadar doğurmam..çünkü ozaman çatımı ölçcek...

16. 24 Haziran 2009
  17. kuzu

kuzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimde 3 gün sonra 36 biticek. ondan sonra her hafta gidecekmişim kontrole. benimkinin hareketlerinde bir azalma yok ama benimki biraz zayıf kilolu. seninki daha kiloluysa tabiki yeri daraldığı için az oynuyordur.merak etme canım, doktorun hepimizden iyisini bilir. bir tehlike sezseydi hiç okadar rahat olurmu. bizler en ufak bişeyde hemen en kötüsünü düşünüyoruz. doktorlar bizim gibi yüzlercesini görüyorlar, tanıyorlar. tabiki daha soğukkanlılar, onlara güvenmekten başka çaremiz yok. iyi şeyler düşün, iyi olsun canım benim

18. 24 Haziran 2009
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim kesinlikle 36. haftadan sonra her hafta gorulmesi gerekiyor. ki ben yurt disinda yasiyorum burada o konuda cok cimriler yani gerekmedikce gormezler ama o kesindir. 36 dan sonra her hafta gorulur. bence bahane bul git arada mutlaka. en azindan ikisinin tam ortasinda cok sancim var de. duramiyorum de . git.