:(((((((((((((((((((

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve eslmeslm tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : eslmeslm
  1. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bu siteye girmeyeceğim dediğim her an kendimi burda buluyorum. yazdıklarınızı okudum. ne güzel, sayfadakilerin çoğu hamile. benimde ilk bebeğim karnımdayken ölmüştü. 3 aydır korunmuyoruz. gün aşırı beraber olmaya dikkat ediyoruz ama birrşey tutmadı bu ayda reglime 3 gün var ve bende,geçen aylardada olan ara ara çok hafif kasık batmasından başka birşey yok. bu ay da olmadı sanırım. rabbimden hayırlısını istiyorum ama tutmayıncada deli gibi ağlıyorum.... allahım ne zormuş beklemek :..(

2. 27 Mayıs 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    rabbım herseyın hayırlısını versın.uzulme...bızde senın gıbı bekleyenlerdenız.burya hamıleyım yazanlarda zamnında bızım gıbı bekledıler 2 5 hatta 8 yıl sonra olan bıle var rabbıme sıgın tevvekkul et canını sıkma.bılıorum kolay deıl senden sonra evlenenler anne oluor senden kucukler anne oluor sen ona her bakısında bır tarafın buruk kalıor.allhım o gusel duyguyu sana bana herkese tatdırsın yarabbım hayırlısıylan inşşşşş

4. 27 Mayıs 2010
  5. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ne güzel yazmışsın esra8 .... yürekten bir aminnnnnnnnnnnn diyorum duana...inşallahhhhhhhh

6. 27 Mayıs 2010
  7. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kendini bu kadar üzme bende 1.5 sene bekleyenlerdenim inşallah en kısa zamanda rabbim isteyen herkeze yaşatır bu duyguyu

8. 27 Mayıs 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    amin canım inş duamız hayırlısıylan kabul olur

10. 27 Mayıs 2010
  11. guldanem_17

guldanem_17 HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş en kısa zamnda hamile haberini alırız üzülme Allah herşeyi zamnında yerinde verir inş seni fazla bekletmezzz

12. 27 Mayıs 2010
  13. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    canım hiiiç üzülme ..ne güzel bir sorununuz yok ve hamile kalabiliyorsun..3 ay daha kısa bir zaman..biz 1 yıl hiç korunmadık ve çoook dikkat ettik..gün aşırı,yastık koymalar...neler neler..tam geçen ay ümidimi kesip eşime falan spermogram yaptırmıştık..bende tüplerime baktıracaktım ki..bu ay hamileyim..allahım kimseyi içindeki hevesle bırakmıyor..emin ol..ne kadar şanslısınki en azından bebek sahibi olacağını biliyorsun..allah hayırlısıyla ve en uygun zamanda versin bebeğini.üzülme hiç

14. 28 Mayıs 2010
  15. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    çok sağolun yazdıklarınız için reglim 30 unda olaması gerekiyor dün eşimle birlikte olmuştuk dışarı akan meniyle birliikte çok hafif yani belli belirsiz lekelenme geldi. regl oluyorum sandm ama şu an için temizim. neden olabilir acaba.

16. 28 Mayıs 2010
  17. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Rabbim hayırlı zamanda , bir evlat nasip etsin inş.
    3 ay olmuş daha, tabi insana 1 ay bile yıllar gibi geliyor bazen. Ama 3 ay umutsuz olmak adına çok kısa en azından. ınş zamanı gelince verecektir Rabbim. Şükür ki bu anlamda bir sağlık sıkıntısı yok, olmayacak diye birşey yok. ınş olacaktır.
    ısteyen herkese nasip etsin Rabbim, bana da inş.:Saruboceq:

18. 28 Mayıs 2010
  19. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    aminn inşallah hepimize rabbim bebek nasip etsin enkısa zamanda .....:KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46: