37 yaş üzeri hamile olanlar burda buluşalım

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve flowersun tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : flowersun
  1. flowersun

flowersun 16.07.2010 çağan ege :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar. genelde girdiğim forumlarda daha genç anne adaylarımız var. ben benimle aynı kaderi paylaşan benzer yaştaki arkadaşlarla burda buluşmak istiyorum. sıkıntılarımızı hamileliğiizin gidişatını burda paylaşalım. yaş yaşa baş başa:) neden bu kadar geç kaldık anne olmakta.neler yaşadık. ikinici bebek düşünüyor musunuz? tabi ilk hamileliğinizse. hangi doktorlara gdiyosunuz? mesajlarınızı bekliyorum.:lepi:

2. 18 Mart 2010
  3. ipeklimendil

ipeklimendil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba flowersun, umarım hala oralardasındır ben 37 yaşındayım ve bebeğim doğduğunda 38 olacağım -ağustosta- bugünlerde derdim amniyosentez bence bizi strese sokan aslında bu kadar çok bilgi sahibi olmak ama yapacak bir şey yok umarım senin ve bebeğinin durumu iyidir

4. 18 Mart 2010
  5. ipeklimendil

ipeklimendil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neden mesajının üzerinde "kötü içerik" yazıyor

6. 18 Mart 2010
  7. flowersun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kötü içerik mi nerde yazıyor? bilmem ki.

8. 18 Mart 2010
  9. flowersun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kötü içerik bütün mesajlarda yazıyormuş. kötü içerikli reklam v.s gibi mesajları yönetime bildirmek istiyosan onu tıklayıp şikayet ediyosun heralde.

10. 18 Mart 2010
  11. flowersun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bak benim böyle bir forum daha var altta kısa yolu var. orda ben yazmıştım amniyosentezden korkuyorum geriliyorum v.s die birsürü arkadaş yazmış tecrübelerini durumunu istersen bir oku.
    benim test sonuçlarım iyi çıkmıştı ve ultrason görüntülerim de iyiydi fakat doktorum sadece yaş faktöründen dolayı amniyosentez yaptırmam gerektiğini söyledi. biz de bir proftan randevu aldık. amniyosentez yaptırmak üzere gittik. ama prof dedi ki bu bebekte herşey çok iyi sırf 37 yaşındasınız diye amniyossentrez yapmaya gerek görmüyorum ama sizin kararınız dedi.
    senin tahlil sonuçların nasıl? ben yaptırmadım yani. içim de çok rahat. haftaya tekrar detaylı ultrasona gidicez aynı profa umarım yine herşey yolunda çıkacak ve yaptırmıycam yani ama amniyosentezden korkma sadece iyi ellerde yapılması şart.
    http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...z-yaptiran-yaptiracak-olanlar-paylasalim.html