39 yaşındayım 4 kez tüp bebek denemesi yaptım hepsi sonuçsuz kaldı doktorların söyled

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve tolu tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Mart 2010
    Konu Sahibi : tolu
  1. tolu

tolu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doktor bey ben 39 yaşındayım 4 kez tüp bebek denemesi yaptım hepsi sonuçsuz kaldı doktorların söylediğine göre yumurta rezervim azalmaya başlamış ve yumurta kalitemde düşmüş en son tedavimde 3 yumurta geldi bunlardan 2 tanesi dölendi ve onlarda transfer yapıldı tabi sonuç negatif

yumurta kalitesini artırmak için yapılacak herhangi birşey yok mu?
    daha fazla dölenen embriyo olması için ne yapılabilinir?

cevabınız için şimdiden çok teşekürler

2. 4 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    yumurta kalitesini değiştiremezsiniz ancak kaliteli yumurtaları çıkarabilmek için yaşam tarzında değişiklikler(beslenme,aktivite,sigara gibi kötü alışkanlıkların terkedilmesi..)uygulanabilir.

4. 4 Mart 2010
  5. tolu

tolu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doktor bey tekrar merhaba
    Yumurta kalitesini artırmak için sadece yaşam tarzımı değiştirmem yeterli mi.
    Başka yapmam gereken şeyler var ise lütfen söyleyin.Sizin tecrübenize güveniyorum.Ne yapılacaksa yapmaya hazırım.Şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkürler

6. 4 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bu önerdiklerimi kendi başınıza yapmanız yeterli olmayabilir bence profesyonel yardım almanız daha uygun olacaktır.Bunun için size Bahçeci kliniğinden Dr murat Berksoy u önerebilirim.Tedavi öncesi murat beyle görüşmeniz uygun olacaktır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.