3D uLTRaSoN'la bakmayi düsünüyormusunuz?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve aSkiTo tarafından 5 Mart 2008 başlatılmıştır.

5 Mart 2008
    Konu Sahibi : aSkiTo
  1. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196

aslinda burda cok pahali oldugundan 3D ultrasona girmeyi düsünmüyordum ama tesadüf eseri benim doktorumda 3d ultrason bulundugunu ögrendim.. bakabilirmiyiz dedim ama bizimkinin pozisyonu müsait deildi.. bir daha ki ay tekrar denicez .. cok muhtesem bisey olsa gerek bütün yüz hatlarini görebiliosunuz yatis pozisyonu güzel oldugu zaman .. doktorunuza sormanizi tavsiye ederim.. belki sizinde imkaniniz vardir :sm_confused: :1hug:

2. 5 Mart 2008
  3. meral76

meral76 Guest

Ben hemen her gidişimde 3D olarak görüyorum zaten. Ama benim zilli yüzünü elleriyle kapattığı için göremedim yüzünü hiç. Artık bi dahakine kısmet...

4. 5 Mart 2008
  5. ilqnur

ilqnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende haftaya giricem cumartesi günü yüzünü çok merak ediyorum çünkü. Ultrasonda baktığımızda doktor hatları çok belirgin dedi sivri bir çenesi var ama 3d ultrasonda tam olarak görebileceğim.

6. 5 Mart 2008
  7. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    meral cim nasıl görüyorsun şimdiye kadar bana hep normal ultrason ile baktı ebru hanım dün Hayri hocada normal ultrason ile baktı acaba sormak mı gerekiyorfisfisfis

8. 5 Mart 2008
  9. meral76

meral76 Guest

Muayene sırasında arada bir bakıyor aynı ultrasondan 3D olarak. mutlaka senin de bakmıştır ama dikkatinden kaçmıştır diye düşünüyorum. çünkü 3d iyice büyüyünce güzel görünüyor. Yoksa diğerinden daha karışık. Bi dahaki randevuna geldiğinde gösterir mutlaka Ebru Hn. Göstermese de sorarsın bi.

10. 5 Mart 2008
  11. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol meralcim eminim bakmıştır sanki bana hep sey ile bakıyormuş gibime geliyor sana özelden msj atacaktım ama özel msjlar kalkmış sanırım :sm_confused:mail adresi veriliyormu siteden bilmiyorum ki ?

12. 5 Mart 2008
  13. Çixgxdem

Çixgxdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    işte kızlarr
    buda benim bıdığımın 17haftalıkken ki hali.benim drumunda var 3dsi.ama çok küçükken oda bakmıyodu.şimdi şimdi bakıyo.hatta birazdaha büyüyünce dvd kaydınıda verecek.drunuza sorun.

14. 5 Mart 2008
  15. Begxuxm

Begxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar Allah yavrularınız sağlıkla bir an önce kucağınıza almanızı nasip etsin benim afacan 3 yaşında dün gibi hatırlıyorum 3d ult. girdiğimi inanın ordaki suratla doğduğundaki hatta şimdiki surat bile aynı bu kadar net imkanı olan herkesin girmesini tavsiye ederim sevgiler

16. 5 Mart 2008
  17. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    benimde doktorum önce normal bakıyor olcumler icin falan sonra 3d seklinde gosteriyor 12. haftadan beri görüyoruz biz oglusumu
    hatta kime benzedigi konusunda kavgaya bile basladık esimle :))))

18. 5 Mart 2008
  19. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim doktorumda da var bakabilirmiyiz dedim cok net belli olmasını bekleme dedi ama gösterdi biraz daha büyüdügünde daha güzel cıkar bebişlerimiz bu cumar özel muaneye gidicem ben bide bakalım yarında şeker yüklemesi yapılıcak offf yaaa