3'lü Test Sonucu Kaç Günde Çıkar?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve derindarbe tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : derindarbe
  1. derindarbe

derindarbe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    selam kızlar çoktandır işlerden giremiyordum. ya benim aklıma bişey takıldı.ben 3 lü testi ayın 10 da yaptırdım kaç günde sonuç alınır. aradım ellerinde kit kalmamış dün yine aradım test uzun sürer dediler bende meraktan çatlayacağım siz kaç günde sonuç aldınız. ikili testte 1-2 günde aramışlardı. bilgisi olan varsa yazabilirmisiniz

2. 15 Nisan 2008
  3. öznur83

öznur83 Guest

CANIM hastaneye göre 1 haftayla -15 gün arasında değişiyor diye biliyorum ama keşke kan verirken sonucu nezaman alacağını sorsaydın bana 3 lü test yapılmadı ama sorduğumda böyle dediler bir tek bana AFP testi yapıldı 4 gün sonra çıkacağı söylendi

4. 15 Nisan 2008
  5. derindarbe

derindarbe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

6. 15 Nisan 2008
  7. öznur83

öznur83 Guest

canım ikili testimiz iyi çıktığı için drum 3 lü teste gerek duymadı. afp alfa pratein testi yine bazı ölçümler alınıyor kan alınıyor değerler karşılaştırılıyor bebekte allah korusun bel açıklığı yada omuriliğinde problem varmı diye bakılıyor bu 3 lü testin içine dahil olan bir test.ama bazı drlar 3lü teste gerek duymayıp sadece bunu yapmayı yeterli görürken bazı drlar 3 lü test istiyor bu dra bağlı olarak değişiyor

8. 21 Nisan 2008
  9. just

just Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Öznur bu test 8 günde çıkıyor. İnşallah herşey yolundadır.

10. 21 Nisan 2008
  11. just

just Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben 35 yaşındayım,5 aylıkgebeyim. Yaşa bağlı risk faktörüm 1/270 çıktı :KK43: Aranızda bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Amniyosentez yaptırdım, sonuç 1 Mayısta çıkacak. Yavrum Allah'a emanet, bişey çıkmayacak biliyorum ama heyecanlı ve telaşlı bir bekleyiş bu. Zaman çok uzun. Bi de hareketlerini iyiden iyiye hissettirmeye başladı ki, sormayın neşemi. :)))

12. 21 Nisan 2008
  13. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben cuma yaptırdımm yarında sonuç alacammm

14. 26 Nisan 2008
  15. rabiyasin

rabiyasin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben 18+3 günlük hamileyim ama daha 3 lü testi yaptırmadım inşallah pazartesi hayırlısı ile iyi cıkar inşallah dua ile Allahım yardımcımız olsun hepimizin