3lü testim kötü çıktııııııı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yaxgxmur sxixla tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : yaxgxmur sxixla
  1. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    18+4 hamişim 3lü testimde down sedromu riski yuksek çıktı amniyosentes uygulanacak korkuyom bebeğime bişey olmasından biligisi olanlar lütfen beni bilgilendirsin.. bide dualarınısı esirgemeyin oğlum sağlıklı olsun...:nazar::nazar::nazar::nazar:

2. 14 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Korkma birtanem,dualarımız seninle... Allah yardımcın olsun...
    Olumlu düşünmeye çalış... İnşallah iyi haberler alırsın...

4. 14 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Canım karnından bir şırınga yoluyla bebeğin amnios sıvısına ulaşıp,biraz sıvı alacaklar ve inceliyecekler... Umarım hayırlı sonuçlar alırsın tatlım... Kendini çok hırpalama,sadece oğlunun iyi olacağını düşün olur mu...

6. 14 Mayıs 2008
  7. aylint

aylint Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim de bi arkadaşım aynı durumu yaşadı, çok korktu ama sonucu çok şükür iyi geldi,bugünlerde doğumu bekliyoo:dance: riski yüksek olanlarda bile sonuç iyi gelebilir, iyi düşünmeye çalış ve dua et, inşallah temiz haberini bize de vera.s

8. 14 Mayıs 2008
  9. yeldanur

yeldanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım merhaba
    benimde 3lü testim de daum sendromu riski yüksek çıktı banada amniosentez yapalım denildi
    ama biz eşimle beraber sonuç ne olursa olsun bebeğimizin dünyaya gelmesini istiyorduk ve sonuç kötüde çıksada amniyosentezi yaptırmıcaktık onun yaşam hakkını elinden alamazdık.Tabiki bu bizim şahsi düşüncemiz herkesin düşüncesine saygımız var velakin önemli olan sonucun kötü çıktığında sizinde vereceğiniz kararın ne olduğudur, o yüzden eğer her halukarda dünyaya getircem diyorsanız amniyosentezi yaptırıp kafanızı karıştırmamanız gerekir ama yok böyle bir sorumluluk alamam diyorsanız ozaman yaptırın, çok zor bir durum biliyorum fakat her zaman pozitif düşünmek lazım üzmeyin kendinizi inşallah hiçbir şeycik yoktur bebişinizde, ben oğlumu kucağıma aldım çok şükür şimdi 25 günlük ve çok sağlıklı allahıma şükürler olsun.:nazar:

10. 14 Mayıs 2008
  11. EU3

EU3 Guest

canım yaaa İnşallah bebişin sağlıklı olur dualrım seninle sakın hemen kendini üzme pozitif olmaya çalış

12. 14 Mayıs 2008
  13. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme aklına kötü şeylerde getirme benim karşı komşumada down sedromu riski yuksek çıktı amniyosentes yaptılar testler temiz geldi dr yanılabiliyo benim duyduğum 4 kişi var yakınlarım hepsine aynısını dediler bebişleri doğdu maşallah sağlıklılar sende olumlu düşün cnm

14. 14 Mayıs 2008
  15. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doktorların ve yapılan testlerin her zman yanılma payı vardır.ben hiçbir şeye başlamadan önce üçlü testi bir kere daha başka bir yere yapmanı tavsiye ediyorum..dualarımız seninle :nazar:

16. 14 Mayıs 2008
  17. risk oranın neydi yağmur sıla , bazen doktorlar da abartabiliyor sanırım da o yüzden soruyorum , inşallah korktuğun gibi olmaz herşey yolunda gider , sağlıkla alırsın bebişini kollarına

18. 14 Mayıs 2008
  19. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    EVET CANIM BENDECE BÖYLE YAPMAN GEREKİYOR BENDE 41 YAŞINDAYIM AMİNOSENTEZ YAPTIRMAYI DÜŞÜNMÜYORUM

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.