4+5 gunluk hamileyim. kan degerim 487 cikti. doktor dusuk dedi. sizinki kac?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve benkibele tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Kzilar ne olur degerlerinizi yazin. benim lekelenmem vardi. doktor normal demisti. bugun doktora gittim. kan testi daha once baska doktor yapmisti pozitif demisti ama deger vermemisti.

bugun bu doktor yapti. saat 2 de ara dedi sonuc icin. 487 dedi. cok dusuk dedi. carsamba tekrar yapalim dedi.

cok acayip moralim bozuk.

Sizde kac cikmisti?

2. 7 Temmuz 2008
  3. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme ne olur herşey yoluna girer dua et ben hiç hamile kalmadım normal değermidir bilmiyorum ama sana moral vermek için yazmak geldi içimden hadi güzel şeyler düşün güzel olsun dualarım seninle canım rabbim hayırlısını nasip etsin

4. 8 Temmuz 2008
  5. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim bence hemen kötü düsünme mutlaka degerin katlayacaktir beta hormonu hep katlar zaten ayni kalmaz...insallah hersey yoluna girer canim.

6. 8 Temmuz 2008
  7. kardelenx

kardelenx canım oğlum BERTUĞ'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım kötü düşünme yaa değer senin hamileliğin ilerledikçe katlanacaktır merak etme Allaha dua et sürekli içini de ferah tut.çok evham yapıyosun bu bebeğin ve senin için iyi değil Allah yavrunu kucağına da almayı nasip etsin inşallah.

8. 8 Temmuz 2008
  9. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    kardelenim yulardaki resimde su koca gozlu bebek senin beisin de sagdakiler de siz ve esin oluyor heralde:)

canim ya ister istemez evham yapiyorum hicbirsey yolunda gitmiyor ki... bir agiz tadiyla sevinemedim...

10. 8 Temmuz 2008
  11. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    cnm değerin çok ii oo doktorda var sanırım bşyler galiba hiç üzülme 2 gün sonra git birdaha yaptır eğer 487den düşük çıkarsa sonuç sorun var demektir ama yüksek çıkarsa katlarsa 487i haileliğin çok sağlıklı devam ediyor demektir cnm tamam dediğimi yp sen tatlım rahat ol

12. 8 Temmuz 2008
  13. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım hiç üzülme benimde değerlerim 300 lerde çıkmıştı.doktorlar hep dış gebeliken şüphelendiler.2 hafta 3 er gün arayla hep kan testi yaptırmıştım.değer artıyordu ama istenilen oranda değildi.sonradan hamileliğim ilerledikçe oranım istenilene ulaştı.seni çok iyi anlıyorum.bende neler çekmiştim.seninkide artacak merak etme.

14. 8 Temmuz 2008
  15. UMDE

UMDE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kibele,
    canını hiç sıkma lütfen.benim ilk değerim çarşamba günü 8.75 çıkmıştı adetime 3 gün vardı.Dr kesin kimyasal gebelik dedi.ertesi gün değerim 15.31 olmuştu.cumartesi günü 114 oldu.Pazartesi günü de 215 oldu.Dr çok iyi dedi.O yüzden hiç üzülme tatlım.gayet iyi bir değer.bazen dr'lar en olumsuzu söyleyebiliyor.benim biraz kanamam var ve haftaya ultrasona giricem.daha görmedik bebeği ama lüyfen canını sıkma.benim ki tedavi ile oldu.ilk denemede.çok sevgiler.umarım biraz seni rahatlatabilmişimdir.

16. 8 Temmuz 2008
  17. EU2

EU2 Guest

487 nin nesi düşükmüş anlamadım benim daha da düşüktü ama doktor normal dedi.4+5 için çok normal bi değer boşuna telaşlandırıyor bence doktorun.çok aklın atakıldıysa 2 gün sonra tekrar yaptır değerde artış varsa zaten bi sorun olmadığını gösterir.içini boşuna karartmalarına izin verme..hayırlı sağlıklı bi hamilelik dilerim...

18. 8 Temmuz 2008
  19. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar ya coook tesekkur ederim size. insallah dediginiz gibi olur. mantigim size derinden katiliyor ama kalbim cok aciyor. yarin olmadan sonucu gormeden rahat etmeyecegim ama hepinize binlerce tesekkurler bana desteginiz icin. bebisim ve benim icin dua edin. insallah sorun yoktur.

bu arada bu dis gebelik cok kotu bir hastalik. dusunsene tupunden oluyorsun...yani dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalim da...