4,5 yıl sonra gelen hamileliğime bile sevinemedim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve GXUXL84 tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : GXUXL84
  1. GXUXL84

GXUXL84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    bu gün kalp atışlarını gördük ama ameliyat olmam gerekiyor çünkü troid kanseri olma riski var doğumu bile bekletmiyo doktorlar bazen keşke hamile kalmasaydım diyorum ama bilmiyorum sanki içimden bişey olmayacak ameliyat olsam bile ona bi zarar gelmiycek gibi geliyo bugün gittiğim doktor her şeyi açıkca söyledi hamile olmasaydın hemen ameliyata alırdım dedi beklesen dedi bütün vücuduna sarar dedi diğer doktorlar 3 ile 6 ay arasında ameliyat olacağımı söylüyorlar ama ya kanser çıkarsa o zaman da radyoiyot tedavisi görmek zorundayım ama hamile iken olmuyo %99 sakat olma riski var öyle bişey çıkarsa belki o zaman bebeğimin canına kıyabilirim belki o zaman daha da zor gelecek cinsiyetini bilcem ultrasonda görcem onu bilmiyuorum bi yerden sonrada insan sadece kendini düşünüyor :KK43:

2. 27 Nisan 2009
  3. GXUXL84

GXUXL84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    güncell

4. 27 Nisan 2009
  5. semiror

semiror Evli,Mutlu,Çocuklu... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzüldümm..inşaallah bişey olmaz,üzme kendini önce can tabiki..Allah herşeyin hayırlısını versin canım..seninki hipermi, hipomu benimde varda hipotroit haşimato vede nodül var.nasıl anlaşıldı kanser olma ihtimali canım ?bende hamileyim 11 haftalık korkuyorum bende..Rabbim hepimizi korusun:Saruboceq:

6. 27 Nisan 2009
  7. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle cok gecmis olsun zor bir durum allah cikis kapisi versin
    doktorlar gebeligi sonlandirmayi mi düsünüyo yoksa ´hamile olarak ameliyat yapmayi mi ? bu bana cok tehlikeli bir durum gibi gelio ameliyat sirasinda hem sen hem o zarar görebilirsiniz ve müdahale sansida azalir gebe oldugun icin..allah kolaylik versin saglik cok önemli tedavi olduktan sonra yine hamile kalma sansin var nasilsa, önce tedavini ol

8. 27 Nisan 2009
  9. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    rabbim acil şifa versin inşallah

10. 28 Nisan 2009
  11. Ahmetin burcusu

Ahmetin burcusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    allahim acil sifalar versin bizede arada bir yaz bilgi ver ne oluyo ne bitiyo insallah bebisine ve sana bisey olmadan hersey cok guzel sonuclanir dualarim seninle allahim acil sifalar versinnnnnn

12. 28 Nisan 2009
  13. casrum20

casrum20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun.. Allah acil şifalar versin... inşallah kötü bi durum oluşmadan herşey normale döner.. Sağlıkla doğurursun bebeğini... Allah şifa versin...

14. 28 Nisan 2009
  15. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm Allah yardımcın olsun ama bu kadar yıl sonra hamile kaldıysan inşallah birşey olmaz bebeğinede sanada.yazın birsiyle konuştum doktorlar rahim kanseri demişler kadına bilmeden hamile kalmış tedavide görmüş doktorlar çocuk kesin sakat olur alalım demiş ama çocuk oldukça sağlıklı şimdi ilk okula gidiyor kadınında hastalığı tamamen iyileşmiş.

16. 28 Nisan 2009
  17. GXUXL84

GXUXL84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    yarın çapa tıp fakültesine gitcem bende duyduğuma göre hamile iken kanser üremiyormuş ama bakalım doktorlar böylemi düşünüyolar bide ben bişey yokken troid tedavisi oluyum dedim aynı ayda hamile kalmışım hiç beklenmedik bişeydi tedavi gördüm olmadı bi anda mucize gibi oldu ama artık bebeği hiç önemsemiyo gibiyim ne bilim dün doktor hap verdi almadım benim daha önce düşük olmuştu 1,5 sene önce yine aynısı olmasın diye verdi ama onda kalp atışını falan duymadık bu sanki beni bırakmıycak gibi geliyo hayırlısı kızlar aslında benim amacım kontrol altında kalıp doğumdan sonra ameliyat olmak ama bakalım yarın doktor ne diycek belki testleri tekrarlar dediler

18. 28 Nisan 2009
  19. GXUXL84

GXUXL84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    hepiniz çok saolun allah kimseyi bu şekilde acı vermesin