4. aya girerken sık idrara çıkma :O

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Harpy tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : Harpy
  1. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaşlar merhaba, ben 12 haftalık hamileyim ilk 3 ay boyunca hiç sık idrara çıkma şikayetim olmadı.. son gittiğimde doktorum rahmimin ters olduğunu söyledi genel olarak bir sorun yaratmaz zaten bu ardan sonra yukarı doğru çıkacak dedi... ama ben son birkaç gündür çok sık idrara çıkıyorum... tüm kaynaklarda sık idrara çıkma şikayetinin bu ay itibariyle kesileceğini 6. aydan sonra tekrar başlayacağı yazıyor... aynı şeyi yaşayanlar ilerki aylarda neler hissetti merak ediyorum.. şimdiden teşekkür ederim a.s.

2. 15 Mart 2010
  3. ficoforever

ficoforever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şuan ikinci gebeliğimi yşıyorum aynı haftadayız ilk oğlumdada 9 ay wc de beri gelemedim şimdide bu bi sorun teşkil etmez rahat ol yerimseniben
    yanlız geceleri tatlı uykuların bölünür çiş nöbeti içn sadece o kaydirigubbakcemile3

4. 15 Mart 2010
  5. hayrissh

hayrissh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 4-6 ay arası çok sık idrara çıktım özellikle geceleri hiç uyuyamıyordum. asıl son ayda olur diyolar ama 9. ayda nerdeyse hiç gitmiyodum endişelenme bence hamilelik her bünyede farklı tepkiler veriyor. allah sağlıkla kurtarsın inş.

6. 15 Mart 2010
  7. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende şuan 33 haftalık hamileyim ve hamileliğimin başından beri sık sık tuvalete gidiyorum.artık tuvalet evde en sık uğradığım yerhihoyyyt sende telaşlanma hemen.hamilelikte herkesin vücudu olaylara farklı tepkiler veriyor.sen ve bebeğin iyiyseniz sorun yok demektir.

8. 15 Mart 2010
  9. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bende gebeligimin basinda cok sik gidiyordum,4 aydan sonra azaldi ve hala da cok sik gitmiyorum.Sanirim bunyeden bunyeye degisiyor,ama telas edilecek bi sey oldugnu sanmiyorum.

10. 15 Mart 2010
  11. mihri01

mihri01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba benimde 15 haftalık oldu bol miktarda su tükkettğim için çok sık idrara çıkıyorum buda beni rahatsız ediyor geceleri uykum bu yüzden fazlaca bölünüyor karnım dahafazla büyüyünce herhalde banyoda uyurum kafamçokkarıştı akannehir

12. 15 Mart 2010
  13. goncamelek

goncamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    33.haftadayım bende basından beri sık idrara cıkıyorum heleki son aylar dahada sıklastı tuvaletten cıkamıyorum canını sıkacak bi durum yok

14. 15 Mart 2010
  15. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bende ılk aydan berı sık ıdrara cıkıyorum ama anormal olmadıĞını sÖyledı doktorum yanlız bu konuyla ılgılı basıma cok komık seyler gelmıyo deyıl yolculukta bılhassa gıdıceĞım yere gıtmeden apar topar ınıp tuvalet aradıĞım oluyor :):):) buda prensesımın bana hedıyesı heralde napımmmm:):):)

16. 16 Mart 2010
  17. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    karnın büyüdükçe tuvalet hayatındaki en önemli şeylerin başında olucak.özellikle dışarı çıktığında aklında hep ya tuvalet bulamazsam ne yaparım sorusu oluyor.delikafadulden

18. 16 Mart 2010
  19. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım 6 aydan sonra şiddetleniyor