4 ayda 26 kilo verme maratonuma başlıyorum sizde katılın birlikte zayıflayalım!

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve handecem tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : handecem
  1. handecem

handecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar şu anda 85 kiloyum ve doğum günüme (nisana) kadar 59 kilo olmak üzere yarından itibaren yola çıkıyorum! ayrıca haziranda da mezuniyetim var o günde zayıf ve istediğim elbiseyi giyebilmek istiyorum tabiki! ve bana destek olcak benimde destek olacağım zayıflamak isteyen takım arkadaşları arıyorum gelin hepbereber amacımıza ulaşalım kurtulalaım şu dertten artık istediğimizi giyinip mutlu olalım!

şimdi günlük yiyeceğim ve yapacaklarımı yazıcam kızlar ve hergün burdan bildiricem!
    sabah leslie morning sporunu yapıcam 20 dakika
    kahvaltı: yulaf ezmesi veya light cornflakes
    ara: 2 kuru kayısı (bağırsakları çalıştırsın diye)
    öğlen : okulda olduğum için evden götürdüğüm kepekli sandviç
    ara: 1 yeşil elma
    akşam: çorba veya sebze yemeği artı salata
    daha sonra acıkınca 1-2 meyve ve yeşil çay
    son olarak 1 saat yürüyüş hava kötüysede gene leslienin evde yürüyüş sporu ama bu 50 dklık olan!
    işte böyle kızlar yarından itibaren bu marotona başlıyorum her pazartesid ekilomu ve ölçülerimide bildiricem böylelikle yaptığım şeylerin ne kadar etkili olup olmadığını ölçüp sizede faydalı olmak istiyorum1
    evet canlarım katılımlarınızı bekliyorum!alkisalkisalkis

2. 7 Aralık 2009
  3. bayrav35

bayrav35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun canım umarım bu tempoyla nisandan önce düşersin istediğin kiloya bende 65 kiloyum 84'ten düştüm 3,5ayda ama kilo vermem durdu şu an adet dönemimi bekliyorum pirinç lapası diyeti yapacağım 2gün vücut korumaya aldı kendini bana bi şok lazım:)))

4. 7 Aralık 2009
  5. handecem

handecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süper vermişsin cnm maşşallah devamı da gelir inşallah! durdu diye sakın salma kendini vücut savunmaya çekiyo kendini çünkü çok normal durması ama sen üstüne gidince devam eder mutlaka bu ara takviye içeçek falan yaparsan etkisi olur cnm belki yeşil çay falan mesela!

6. 7 Aralık 2009
  7. ROCKFTS

ROCKFTS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    handecem cnm boyun kaç ?? bende 76 kiloyum 58 olmak istiyorum ne kadarda werebilirim boyum 170

8. 7 Aralık 2009
  9. handecem

handecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım benimde boyum 1.68 yakın boylarımız! valla tatlım 18 kilo vermek istiyosun 2.5 -3 ayda çok rahat verirsin cnm gel sende katıl bana sana da bi yiycek yapıcak listesi hazırlayalım kurtulalım hepbirlikte!kaydirigubbakcemile5 istersen gün içinde neler yaptığını yaz ona göre sanada bi program hazırlayalım cnm!

10. 7 Aralık 2009
  11. Lionness

Lionness Cadı-Asi-Merhametli Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hande geldim şekerliiğiiimmm opuyorumnanaktan
    Buraya da artık sık sık uğrayacağım 6. takımdayım ben ama sanada uğrayacağım bende hergün topiğine yazmaya çalışırım handeciğim beraber zayıflayacağız inşallah

12. 7 Aralık 2009
  13. Agresif

Agresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende varım bendeee :eek:
    Boyum 1,70 kg 80 :sinifsinif:
    Ama diyetteyim 84'ten 80'e düştüm.Kemikliyim sanırım çevremdekiler hatta kendimde dahil olmak üzere okadar olduğumu tahmin etmiyorduk.Tartıya bir çıktım ağladım hatta çok yemek yiyen biri değilim ama oturarak çalıştığım için hareketsizlik mahvetti beni.
    Arkadaşlar yediklerinizi,yaptıklarınızı paylaşırsanız bende faydalanırım.
    Nisan yada Mayısta düğünüm olacak çok güzel olmak istiyorum
    Yoksa olmayacak birşeyimi istiyorum yaaa senağlama

14. 7 Aralık 2009
  15. handecem

handecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hoşgeldin bebeğim çok sevindim vallaŞeniz inşallah cnm bu sefer olcak hedefimize ulaşcaz inşallah!

16. 7 Aralık 2009
  17. handecem

handecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm üzülme sakın birikte halledicez hiç merak etme! bak kilolarımız ve hedef tarihlerimiz çok yakın! hemde düğünün varmış senin çok daha önemli o gün kuğu gibi çok güzel olcaksın inan buna lütfen çünkü önce inanmakla başlıyo arkadaşlar sakın unutmayın! hemen günlük temponu ve normalde ne yaptığını ne yediğini yaz tatlım ona göre bi program hazırlayalım ve yarından itibaren başlıyoruz ve vazgeçmek yoooook! hedefe ulaşcaz hepbirlikte!

18. 7 Aralık 2009
  19. bayrav35

bayrav35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

o kadar çok içtimki yeşil çayı artık kokusuna bile tahammülüm yok maalesef:KK43:((