4 aylık kızıma kardeş???

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve İSYANTUS tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : İSYANTUS
  1. İSYANTUS

İSYANTUS Guest

kızlar merhaba..bebeğim henüz 4 aylık bir cimcime..ancak ben bir tane daha istiyorum.aralarında yaş farkı olmasını istemiyorum çünkü.zaten kilo problemimde yok..sizce ne yapmalıyım?aranızda ilk bebekten sonra tekrar hamile olan var mı?ya da böyle bir tecrübe yaşamış olan?
    bana akıl verirseniz sevinirim..kararsız kaldımfisfisfis:KK46::CüvCüv:

2. 16 Kasım 2008
  3. yusufum

yusufum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bu karar erken gibi görünüyo çünkü çok zorlanırsın daha o yürüycek emekliycek ortalığı karıştıracak şuanda iyi günleri yatıyo benimde şuanda 2 yaşında bi oğlum var ama kendimi hazır hissetmediğim için kardeşi olsun istemiyorum gerçi ikisi bir anda büyüyüp çıkar sonradan rahat edersin ama sen bilirsin önemli olan senin hazır hissetmen tabiki ve çevrende sana yardımcı olacak bi akraban arkadaşın varsa çocuk bakımı konusunda hiç düşünme benim annem uzakta yanımda olsa isterdim hemen kararı sen vericeksn çünkü sen bakıcaksn arkadaşm

4. 16 Kasım 2008
  5. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben varım arkadaşım benim oğlum altı aylıktı kızıma hamile kaldım şimdi ikiside ikiz gibiler büyüyorlar ama çok zor oluyor büyütmesi :KK46:

6. 16 Kasım 2008
  7. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kendine güveniyosan yap ama bencede cok zor benim tek cocukla kendime hic vaktim yok sürekli iş yapıyorum bitiremiyorum o yüzde bu büyüsün hatta baya büyüsün cok cocuk özlemi çekersem yaparım belkide hic yapmam çünkü benimde bi hayatım var

8. 16 Kasım 2008
  9. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    müstakbel eltim bi kaza sonucu hamile kaldı ve dogurdu
    o kadar zor kii birini uyutuyo biri acıkıyo fln
    kaynanam çok kızmıştı biri büyümeden hamile kaldın o kadar bilgisizmisiniz diye
    bencce biraz daha büyüsünler çok zorr..

10. 16 Kasım 2008
  11. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yani hamile kaldığında diğer bebeğin doğduğunda ona ne kadar ilgi gösterebileceksin
    yazık değilmi ilk bebeğe

12. 17 Kasım 2008
  13. kayraz

kayraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım daha bebeğin öyle küçük kii.. üstelik şuan en sakin zamanları sen emeklemeye yürümeye başladığında gör ..
    benim 20 aylık bir oğlum var . şuan öylee hareketli zamanlarıki. ikinci bir çocuğu şuan bile düşünmem mümkün değil
    sende çooooook iyi düşün hemen çocuğunun şuanki durumuna bakıpta karar verme. ikisi birden büyür derken senin psikoljin neolucak ??? iyi düşün arkadaşım çocuk büyütmek kolay değil yazık hem şimdi ona kardeş yapsan daha bir yaşına gelicek kardeşi olucak
    yani daha bebeklikten bile çıkmamış olucak

ben senin yerinde olsam çocuğum 2 yaşına gelince karar verirdim. üstelik arada 2 yaş olması daha iyi çocuk kardeşinin farkına varır enazından

14. 17 Kasım 2008
  15. derin55

derin55 şükürrrr yarabbiimm!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    doktorlara göre üç yıl beklemek lazım ikinci bebek için annenin fiziksel ve psikolojik olarak kendini toparlaması ve bebeğinde belli bir yaşa gelmesi gerekiyor:ecrin_bebek:a.sbence doktorlar haklı benim kızım ikibuçuk yaşında doğduğundan beri canımıza okudu sana hayret ettim bence çok iyi düşün:uhm:

16. 19 Kasım 2008
  17. İSYANTUS

İSYANTUS Guest

benim kızımda şimdiden çok yaramaz ama ben ne bilim kalabalık bir aile istiyorum sanırım:9ama ne yalan söylim korktum şimdi:)biraz daha düşüneyim...

18. 19 Kasım 2008
  19. duruvenehir

duruvenehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de çok erken canım..
    daha bebeğin çok küçük hem hemen hamile kalırsan ilk bebeğe çok yazık olur sende oda çok yıpranırsınız..
    benimde kızım var daha 11 aylık ve en az 3 yıl daha düşünmüyorum ona kardeş yapmayı..
    zaten çalışan bir anneyim herşeye yetişeyim derken canım çıkıyor vallahi..