4 aylık oğlum diş çıkarmış

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve enise16 tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : enise16
  1. enise16

enise16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :uhm:selam kızlar oğlum 1aylıktan beri cok damakları kaşınıyodu süreklı elleri ağzında ve çok ağzının suyu akıyodu bu sabah cenemı ısırdı bıde baktım altan bir diş patlatmış şok oldum valla daha cok erken cünkü benım bıldığım buyuk oğlum 6 aylıkken cıkarmıştı

Bide hiç anlamadım kızlar ne bi ateşlenme ne bi huzursuzluk öle kendı halınde patlamış dışı inşallah bundan sonrakılerde böle cıkar valla çenemı ısırmasa gene anlamıcaktım diş cıkardığını :bbo:

2. 28 Mayıs 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun dişleriniz benim oğlumda 1 aydır hep ağzında elleri bide salya akıyo agzından huzursuzda bakaım bizimde çıkıcak galiba

4. 28 Mayıs 2008
  5. enise16

enise16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugunde yanında kını patlattı altta ıkı dışımız oldu ama maşallah hiç huzursuzluğu yok sesız sedasız cıkarıyo

bende damakları kaşındığı için elma armut havuç soyup onları ısırtıtıyorum diş kaşıyıcısı almadım kullanmak ıstemıyorum zaten daha 4 aylık olduğu ıcın tutamıyo ben tutuyorum o kemırıyo dişlerını batıtınca cok hoşuna gıdıyo sıpamın

6. 29 Mayıs 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    alah bagislasin erkenci seninki masallah sana sorunda cikarmamis allahin izniyle benim uc bucuk yasindaki oglum ilk disini bir yasinda cikardi..uc bucuk aylik kizim ama alt damaginda kemik gibi bisey var ama fatlamamis surekli uzerini islatiyor sirilsiklam bide eline dis kasicisini veriyorum direk agzina goturuyor parcilayacak gibi ..

8. 4 Temmuz 2008
  9. karabibernilis

karabibernilis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda 4 aylıkken ilk dişini çıkardı hemen arkasından ikincisini sonraki dişler oldukça geç çıkmıştı normal olabiliyor bazı bebeklerde