4 haftalık hamileler hada bakalım burayaaaa

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve stera tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Haziran 2010
    Konu Sahibi : stera
  1. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar 1 yıllık çabam sonunda rabbimin izniyle şuan hamileyim ne kadar mutlu olduğumu tahmin edebilirsniz Allah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin ve olmayanlara versin......
    Yalnız benim şöyle bir sorunuz var 4 haftalık hamileyim ama hergün sanki adet olacakmışım gibi sancılanıyorum.benimle aynı durumda olan varmı acaba.

2. 14 Haziran 2010
  3. hicaz2406

hicaz2406 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili arkadaşım ben de 4+6 günlük hamileyim 3 gün önce öğrendim ..Seni de çok tebrik ederim...Umarım sağlıla kucağımıza alırız. Ben de de inanılmaz kasık ağrısı sancısı oluyor. Yerleşmeden ve basıdan kaynaklanırmış , son derece normalmiş...Takma kafana

4. 14 Haziran 2010
  5. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bende bugün öğrendim... İdrar testim pozitif çıkmıştı kan verdim kanda da 246,5 çıktı sonucum... Çok şükür Rabbime meleğimizi yolladı bize... Benim SAT 14 Mayıs internetteki hesaplara göre 4+3 gözüküyor. Cuma günü doktoruma gidicem.İnşallah o zaman değerim 1000 lerde olacak ve kese muhtemelen görünecek.
    Bende hiçbir adet belirtisi olmadı... ne göğüslerimde bi değişim var nede mide bulantısı falan filan... Sadece dediğin gibi gün içinde adet olacak gibiyim... 10 dk lık adet sancıları giriyor... bide bi yere uzanınca bişey kaldırınca falan bi batma oluyo kas çekilir gibi.
    4-5 gün önce 2 damla lekelenmem oldu.herhalde o da meleğimin rahme yerleşmesinden dolayıymış.

6. 14 Haziran 2010
  7. *papatya*

*papatya* yine yeni yeniden :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende sabah yaptığım testte silikte olsa pozitifi gördüm kan testine gittik 65,8 çıktı adetim 2 gün geçti değerim düşükmü sizce telaşlanmaya başladım bişeyler söyleyin nolur.

8. 15 Haziran 2010
  9. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Hamilelerimizin hepsini tebrik ediyorum. Bence endişelenmeyin, bakın ne güzel haberler almışsınız doyasıya tadını çıkarın ki sıra bizlere gelsin...Rabbim bebeklerinizi korusun, sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin. Bizlerden de duanızı eksik etmeyin.

10. 15 Haziran 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    rabbım saglıklan kucagınıza almayı nasp etsın
    bızede nasp etsın ınşşşş
    duanızı eksık etmeyın

12. 15 Haziran 2010
  13. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bende kendim için endişe ediyordum çünkü kan verdiğim yerdeki kız sonucu bana söylerken canımı çok sıktı...değeriniz sınırda 2 gün sonra testi tekrarlamanız lazım falan dedi.Hemen kendi doktorumu aradım fakat o bana değerimin çok iyi olduğunu hatta 50 lerde bile çıkmasının normal olacağını söyledi... 2 gün sonra testini tekrarlat artış devam ederse süper!!!! hayırlı uğurlu olsun bebeğin.

14. 15 Haziran 2010
  15. yasminxxx

yasminxxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benimde teste ikinci çizgi çıktı bende galiba 3 yada 4 haftalık hamileyim çok şaşkınım ne yapıcam şimdi.adet gecikmesinden 10 gün sonra doktora git diyo arkadaşlarım utrasonda o zman görünürmüş net olarak siz ne zaman gittiniz doktora

16. 15 Haziran 2010
  17. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım istersen hemen doktora gidip bir kan tahlili yaptır zaten doktor sana gün verecektir.Hayırlıuğurlu olsun....

18. 15 Haziran 2010
  19. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    değerli meslektaşım kafaya takmamak mümkün mü bir yıldır uğraşıyorum şimdi korkuyorum bişey olacak diye sanki hızlı yürüsem düşecekmiş gibi hissediyorum :))))) psikopata bağlamış durumdayım yani.hayırlıs herşeyin....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.