4.sınıf çocukları için hangi yardımcı kitapları kullanabilirim

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve hadin tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : hadin
  1. hadin

hadin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar 4.sınıf çocukları için kullandığınız yardımcı kitaplar neler? Ben zambağın tüm dersler ve yaprak testlerini almıştım. Bunun haricinde ne alabilirim. Kızım evde test çözmek istiyor bolca, testin yararlı olduğunu fark edebiliyorum. Onu çözerken çok daha kolay öğreniyor. Ama o iki kitap haricinde hangi testlerin veya kitapların yararlı olabileceğini bilmiyoru. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. 4 Aralık 2008
  3. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ömer seyfettin den seçmeler olabilir muzaffer izğü pek bilinmeyen bir yazardır ama kızım çok okurdu o yaşlarda mizah ve eğitici hikayeleri harikadır ve kitapların özellikleri kısa kısa hikayeler olması bu dönemlerde sıkılıcakları için değişik kitaplar hoslarına gidebiliyor

4. 4 Aralık 2008
  5. hadin

hadin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o tür hikayeleri okuyor zaten, benim anlatmak istediğim kitap türü derslerle alakalı , ne biliyim matematiğe , fene , ingilizceye yardımcı olabilecek kitap türleri neler,

bu arada önerin için teşekkür ederim.

6. 4 Aralık 2008
  7. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar.ben geçen sene 4.sınıflara vekil öğretmenlik yaptım.aydın yayıncılığın tüm dersler kitabını ders kitaplarının yanında takviye olarak kullanıyorduk.matematikte ise mutlu ilköğretim sayıların dünyası kitabını yardımcı olarak kullandık.bunların yanında çeşitli yayınların yaprak teslerinden de yararlanabilirsiniz.ayrıca uğur dershanelerinin de ilköğretim 4.sınıf kitaları güzel oluyor.bakırköy incirlide satış noktası var.oradan temin edebilirsiniz.umarım yardımcı olabilmişimdir.yine bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim

8. 4 Aralık 2008
  9. songa84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaprak teslerde de yıldız yaprak test güzel oluyor.

10. 4 Aralık 2008
  11. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    özür dilerim yanlış anlamısım biz buhan matematik kullanıyorduk çok ğüzel anlatımlı olusundan ve yaprak testler alabilirsiniz

12. 4 Aralık 2008
  13. hadin

hadin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz ankaradayız, ankaradada bu yayınların hiçbirini görmedim . Temin edebileceğim yer sanırım zafer çarşısı olabilir. Zambak içni ne diyorsunuz, iyimidir ders anlatımı ve testleri. Testleri aldığım yerde sınavınki ve açınınki vardı birde yaprak testleri. Birde şeyi soracağım şu ttnet vitamin . O konuda ne düşünüyorsunuz üye olmalımıyım . Yararlı olabilirmi

14. 4 Aralık 2008
  15. songa84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım benim dediğim yıldız yaprak testlerinden bulabilirsen daha iyi olur.çünkü yıldız okul kitaplarıyla özdeş sorular soruyor.ttnet konusunda bir bilgim yok.ama yararlı olabilir diye düşünüyorum.üye olmanda fayda var.kitapları aldığın yere yıldız yaprak test arıyorum derseniz belki getittirebilirler

16. 5 Aralık 2008
  17. tricky

tricky Guest

4. sınıf din kültürü ödevi araştırıyorum,siz yaptınız mı acaba?güzel iş ve davranışlarda bulunmanın toplumdaki etkileri konulu bir ödev.bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

18. 18 Aralık 2008
  19. Hallelujah

Hallelujah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biz formül yayınların yaprak testlerinden yararlanıyoruz,ayrıca internetten ``sınıf defteri``ve`` etkinlik marketi``ne bakabilirsiniz.buhan yayınlarını da tavsiye ederim.