4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve UzmaN tarafından 21 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Eylül 2007
    Konu Sahibi : UzmaN
  1. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar,4. Yarışma Kategorisi Kompozisyonlu(Anlamlı) Çocuk&Bebek Fotosudur.
    Bu ne demek?
    Tıpkı çiçek temalı foto yarışmasında ki gibi,çocuk ve bebek fotolarınız anlamlı olacak!Yani çocuğumuzun karşısına geçip,şak diye fotosunu çekmeyeceğiz.jeyyar
    Ortam,mekan,çocuğun yüz ifadesi(sevinç,hüzün,heyecen vs. anları),çekim güzelliği,kısaca çekeceğiniz fotoğraf karesinde ki herşey,değerlendirmede önem kazananacaktır.
    NOT:Fotolarınıza, çektiğiniz kareyi bize anlatan isimler verip,nicklerinizi de belirtmeyi unutmayın lütfen..Bulduğunuz isimler,nicklerinizi yansıtacak olursa oylamaya dahil edilmeyecektir,bilginize..

Tema: Çocuk&Bebek
    Başvuru Başlangıcı: 21/09/2007
    Başvuru Bitiş: 29/09/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

2. 21 Eylül 2007
  3. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    iide şule bacı;bazılarımız bazılarının bebeğini tanıyabilir nikimizi yazmasakta.mesela ben esma_keskin'in bebeğini nerde olsa tanırımsengözlerimebaksanabinşallah bu yarışmada oylar hakkıyla verilir,arkadaşlar kayrılmaz...CADIARZU

4. 21 Eylül 2007
  5. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Valla kim kimin bebeği önemli değil..Bknz çiçek foto yarışmasıjeyyar

Çok çok oy alsada,oyları tavan yapsada,son karar jürinin...Şayet foto dediğim nitelikleri taşıyorsa buna rağmen bir oy bile almışsa birinci odur...yerimseniben

6. 21 Eylül 2007
  7. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar yarışma için acele edenler var..

Şunu belirteyim..
    * Bir üye bir foto...Sonra bir kaç tane gönderiyorsunuz,ben özelden size ulaşmaya çalışıyorum,sizden cevap bekliyorum,yeri geliyor ulaşamıyorum..Ben bu durumu yaşamak istemiyorum..Yarışma konusu,kurallar burda lütfen dikkatli okuyun..

*Fotolarınızı gönderirken kendi nicklerinizi ve fotonuzu anlatan isimleri unutmayınız..

* Ayrıca üç balşıkta belirttiğim yarışma kurallarını okuyun lütfen..Kim kendi fotosunu açık eder,yönlendirme yapar,oy toplama gafletine giderse,foto diskalifiye edilir..Böylelikle ona verilen oylarda havada kalır..

* Ayrıca foto yarışmalarında en çok oy alan beş foto değerlendirmeye alınmayacak sadece..Tüm fotolar en çok oy alan beşli içindedir..

8. 21 Eylül 2007
  9. SENACE

SENACE Guest

VALLA GÜZEL BİR KONU...
    KEŞKE BEBİŞİM OLSAYDI DA BENDE RESMİNİ KOYSAYDIM.
    YAKINIMDA DA KÜÇÜK BİR ÇOCUK YOKKİ.

AMA KONU SÜPER.
    TEBRiKLER BERŞULEM a.s:1hug:

10. 21 Eylül 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Şule abla bir ara kullanıcı resmi olarak yeğenimin bir resmini koymuştum. Onu burda kullanabilir miyim ki acaba:eek::çok üzgünüm:

12. 21 Eylül 2007
  13. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146

O zaman haksızlık olur nuruma.s Zor bişey değil ki elinizde olanları göndermek yerine,yeni fotolar çekin..

Üstelik fotolar karşımıza çocuğu bebeği alıp öylesine çekilmeyecek..Dediğim gibi anlam,kompozisyon istiyoruz..
    Sevinç,heyecen,yada ağlama anı,arka fon,mekan,çekim tekniği..Lütfen bunları gö önünde bulundurun...

14. 21 Eylül 2007
  15. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Senacem illa ki kendi bebeğimiz yada çocuğumuz olması şart değil ki?Yakın zaman da bize müjdeli haberi verirsin bi de onunla ilgili yarışma yaparız inş.
    Dışarda o kadar çok çocuk var ki,bak dene bana hak vereceksin..O da olmazsa,ben oğlumu sana göndereyim...Hem fotosunu çek,hem bak,ben de az kafa dinleyim..sırnaşık şey

16. 21 Eylül 2007
  17. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben pc de kayıtlı resmi e-mail olarak göndermeyi bilmiyorum Şulem ya:eek:

18. 21 Eylül 2007
  19. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198

Arkadaşım güzel söylemişsin, zaten olay bu Kronick . Gerçekten beğenilen, hakkı olduğuna inandığımız eserlere oy versek, tüm kategorilerde, zaten adil bir yarışma olur.. Ama Berşule nin de dediği gibi son karar jüri nin. Yarışmaların asıl adil yanı bu işte.. Oylamada tavan yapan eserler(!) bazen dereceye bile giremiyor jüri engeline takılarak a.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.