4 yıldan beri bebek özlemi çekenler tecrübelerimizi paylaşalım!!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve resimimis tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : resimimis
  1. resimimis

resimimis hadi gelll n'olurrr.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    dayanamıyorum ne bebek sesi duymaya ne bebek görmeye ne hamile görmeye hatta ve hatta bebek arabasına bile bakamıyorum.. burnumun direği sızlıyooo :KK43:( içim nasıl acıyoo nasıllll.... :KK43:( hayatımın en büyük pişmanlığıdır belki o sözleri söylemiş olmak ve bebeğim olmasın diye doğum kontrol hapı kullanmak.. cahillik mi diyeyim ne diyeyim.. :sinifsinif: evlenmeden önce öyle büyük ve bilinçsizce konuşmuşum ki şimdi cezasını çekiyorum. :KK43:( diyordum ki " amaaaannnn çocuk işte olsada olur olmasada" :KK43:( oysaki canım annem beni uyarmıştı zamanında "kızım öyle söyleme sonra ararsın Allah aratmasın" demişti. ben çok büyük konuştum ve şuan Allah beni bu yüzden cezalandırıyor. :sinifsinif: 5 yıllık evliyim 4 yıldan beri bebek istiyoruz.. ama ben 2009 haziranına kadar tedaviye başlayamadım doktora bile gidemedim sebepte utanmam dı inanılmaz utanıyordum.. :KK43:( 2009 ocak ayında bir gebelik oluştu inanılmaz mutlu olmuştum çift çizgiyi görünce.. sonra hemen heyecanla kan testi yaptırmaya gittim. ama içimde hep bir tedirginlik vardı ve sonucu alınca doktor sonucun düşük çıkmış dış gebelik olabilir dedi. gün aşırı testleri yaptımam gerektiğini ve değerin 2 ye katlaması gerektiğini söyledi. o gün eve gidince az bir lekenmem oldu ben daha da korkmaya başladım. ben gün aşırı test yaptırdım ama sonuçlarım sürekli düştü.. :KK43:( bir kaç gün sonra sabaha karşı şiddetli sancı ve kanamam başladı acile gittik. hemen müdahale etti doktor ve beni hastaneye yatırdılar.. 3 gün hastanede yattım çok acılar çektim. bebek düştü. :KK43:( 2009 haziran ayında tedaviye başlamaya karar verdik. doktorum tahliller yaptı. tiroidim hariç bütün hormonların güzel çıktı. hipotiroid hastasıyım . zaten bebeğe engel olanda bu sanırım eşiminde testi güzel çıktı. doktorum rahim filmi istedi. çektirdim. Allah ıma şükürler olsun iki tüpte açıkmış ama doktorum belkide yapışkanlık vardı oda ilaç sayesinde yok olmuştur dedi. temmuz ayında rahim filmime bakmıştı. 2 ay normal dene yin olmazsa aşılama yapalım dedi. 2 ay denedik olmadı. adetime 3 gün var bekliyorum.. inşallah aşılamaya gerek kalmaz..

2. 9 Ekim 2009
  3. Emanetci

Emanetci Rabbimin hediyeleri Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bende 4 yılı bitirdim ama olmadı.kısmet. geçen ay aşılama yaptıracaktık bayram geçsin dedik bu ay düşünüyorduk.ama çok kötü grip oldum. ve o gün 2 gün erken adet oldum. aşılamaya imkan yoktu. bir hafta sonra yani pazartesi hastalığım geçmeyince tekrar gittim ve astım olduğumu öğrendim.astım için film çektirdim film sonucunda kaburgalarımdaki kemiklerde lezyon bulundu ve bebek hayal oldu canım

4. 9 Ekim 2009
  5. resimimis

resimimis hadi gelll n'olurrr.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle çok geçmiş olsun canım... bence bu kadar umutsuz bakma yüce rabbim bizlerede birgün bebeklerimizi yollayacak inanıyorum.. nefes aldığımız müddetçe umudumuz bitmesin...

6. 9 Ekim 2009
  7. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun kızlar yaa allah önce sağlık versin sonra sağlıklı bebekler inşallahh herşeyin başı sağlık çünkü
    allahım tez zamanda dualarımız duyar inşallah kızlar bende bebek için ilk gittiğimde smear testim kötü çıktı biyopsi yapıldı bişey yok 6 ay sonraki kontrolde tekara biyopsi ve kötüye gidiş rahimağzı kanseri başlangıcı ameliyat oldum falan filan şimdi iyiyim ama insan bu süreçte başka şeyler yaşayınca kötü oluyor sizi anlıyorum allahım dualarımızı duysun inşallah herşeyin hayırlısını nasip etsin

8. 9 Ekim 2009
  9. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    resimimis canım çok geçmiş olsun allah hayırlısı ile bizlerede bir bebek versin inşlllh
    canım benimde tiroitim tsh az çalışıyomuş geçen ay öğrendim 14 aydır bebek istiyorum ama olmadı
    henüz tsh tedavisi olmadım sen tedavi olduktan sonramı hamiş kalmıştım merak ettim???
    tekrar geçmiş olsun

10. 9 Ekim 2009
  11. EU3

EU3 Guest

3 SENEye yakındır istiyorum valla ben artık çocuksuz yaşamaya alıştım.NE hamile haberleri nede bebek grdüğümde beni etkiliyor.Hiçbirşey etilemiyor..Alıştım artıkk artık heveste kalmadı bende olursa olur olmazsa olmaz umrumda değil diyorum herkeze.Çnkü benimiçin hayatta bebeden nemlii sağlıgım iyi olsun istiyorum

12. 9 Ekim 2009
  13. sevvalzeynep

sevvalzeynep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende 2006 hazirnın 3den beri istiyorum çünkü o gün evlendim 31 yaşindayım allahımdan bugünü kadar çok şiey istemedim benim öle büyük hayallerim yoktu tek hayalim anne olmaktı çhatırlıyorum çoçukluğumdan beri çok severim bebeleri babam derdi çok sevme allah arattırır gerçektende öle oldu 3tüpbebek yaptırdım olmadı şimdi her bakımdan duygusal olduğumuz için beklemedeyiz mani olayları yani şimdi rabbime herzamankinden dahaçok sarılıp inancımı yükseltmeye çalışarak tesbihler çekiyorum RABBı LA TEZERNı FERDEN VE ENTE HAYRÜL VARıSıN okumak iiyiymiş adetime4 gün kaldı belki ismi şeriflerinin yüzü suyu hürmetine bir mucize olur kimbilir olmasada rabbimin hikmeti vardır deyip okumaya devam ederm ümidin bittiği yere kadar dualarım benim gibi evlat isteyenlerle beraber sağlık tabiki en öneli şey ama istemedende olmuyo herşeyin hayırlısı hekesi öptm opuyorumnanaktan

14. 9 Ekim 2009
  15. Emanetci

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım benim orası öyle umut bitmezde işte olumsuzluklar. 4 yılı devirdik. az değil. bom boş benimle evlenenler 2. bebeyi aldılar kucaklarına. ne tedavi ne bişey. öyle işte. ama kısmet demekki diyorum benim kaderimde böyleymiş. Rabbim kimseyi kucağı boşta bırakmasın hayırsız sağlıksız evlatta vermesin.

16. 9 Ekim 2009
  17. Emanetci

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım. amiiin. herkes için hayırlısı olsun inşallah.ateş sayfasında gördüm seninde iyi gidiyor inşallah Rabbim boş çıkarmasın bu ay seni. amin canım amiiiiin.

18. 9 Ekim 2009
  19. Emanetci

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    aynen bende senin gibiyim canım. tek isteğim anne olmak. ne para ne mal nede başka bişey.ama kısmet işte. ama çok istemeyenlerin hem malı hem parası hemde çocukları var işte. kısmet bizede bu pay düşmüş. ama inşallah senin umudun boşa çıkmaz canım yaaa.inşallah güzel haberler alırsın