40 günlük bebeğim var sütüm yok napcaaam

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve paradises tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : paradises
  1. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar 3 gündür sütüm yok mama takviyesi yapıyordum.gece anne sütü veriyordum artık gecede yok...birden sütüm gitti neye uğradığımı şaşırdım..beslenmemde iyi..bilmem niye..napcamda getircem....bebeğim çok küçük sırf mama vermek üzüyo beni...üşütmekten olabilirmi belim açokta kalmıştı....bana yazın kızlar..:eek:

2. 26 Ağustos 2009
  3. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    pompayla sagdikca cogalir diyor cogu arkadas,dene istersen..

4. 26 Ağustos 2009
  5. zeytinka

zeytinka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    devamlı emzir
    emmezse sağ mutlaka
    bolbol su iç günde 3 lt kadar susamamış bile olsan dik kafana iç suyu
    rezene süt yapıyor çok güzel
    bebek uyuduğu anda vur kafayı yat sende
    aman şurayı toplıym yemek yapiym deme hiç
    uyku süper süt yapar
    bulgur çok güzel süt yapar
    en önemlisi sütüm gitti diye hiç düşünme

6. 28 Ağustos 2009
  7. db44

db44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iş arz talepte canım iste emzirmeyi sütüm gitti deme ve öyle düşünme emzirdikçe gelecektir rahat ol sen öyle düşün ve emzir inşş çoğalır sütün bol bol emzirirsin canım...bide bol bol uyu ve su iç ben humana kullanıorum gerçekten çok faydalı kızım 3aylık göğüslerim yumuşacık olmuştu humanaya başlayalı sertleşmeye başladı onuda bi dene istersen

8. 28 Ağustos 2009
  9. caglaya

caglaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    humana stılltea çayını iç ,bol bol su ve 'sütüm yok 'deme..

10. 29 Ağustos 2009
  11. S.HAYAL

S.HAYAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim sutum gitti diye dusunme surekli emzir biliyorum cok kisiden duydun belkide yapiyorsun ama vazgecme. sadece geceleri emziriyorum dedin calisiyormusun bilmiyorum ama sut gelmesede emzir vazgecme zamanla gelecek.
    benim sol gogsum yara olmustu bu yuzden kizim 20 gunlukken mama takviyesi yapmaya basladim. oyle canim aciyordu ki 24 saatte 5 yada 10 dk zar zor emziriyordum cok canim aciyordu. sonra pompa aldik ve sagmaya basladim 10cc ya cikiyordu ya cikmiyordu. sutum cekilecek sandim bitiyordu cunki. sonra kendimi topladim ve surekli emzirdim. sutum gelmiyordu o gogsume biliyordum ama yinede emziriyordum. sag gogsum sol tarafin iki katiydi. ben emzirdikce az az sut geldi ve mamayi yavas yavas azattim. suanda kizim 4 ayina girecek 4 gun sonra ve 10cc sut gelen gogsum digeriyle esdeger neredeyse.
    biraz uzun oldu ama sana biraz moral ve kendine guven vermek icin yazmak istedim insALLAH bol bol sutun olur

12. 30 Ağustos 2009
  13. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha çok erken canım göğüslerin ilk günler gibi dolu dolu olmıcak sanırım sen o evreye geçmişsin çünkü bu genelde kırkından sonra oluyor yumuşaktır ama kesınlıkle süt vardır hiç emzirmeyen birinin bile sütü tamamen kesilmez 10 20 de olsa çıkar bence sen hemen sağ ama göğsünü sakın unutturma kolay gelsın canım

14. 30 Ağustos 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    potubor biskuvi ye canim... bi baska baslikta okudum ben de sutu artan cokmus bu biskuvi ile..

16. 4 Eylül 2009
  17. hicran8423

hicran8423 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    stresten olabilir sütüm olmucak diye endişe ettiysen ondanda olabiliyor stresten süt kacıyor 3aylık bebegim var benimde cok yeterli dergil mama takviyesi yapıyorum ama emziriyorum sık sık anne sütü gibi hic bir şey olamaz anne sütü arttırıcı caylar ic ben iciyorum yararınıda görüyorum bol bol meyva suyu ic komposta falan süt yapar