40.haftasını dolduran kasım anneleri

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve sebepsiz fxixrtxixna tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sebepsiz fxixrtxixna
  1. sebepsiz fxixrtxixna

sebepsiz fxixrtxixna Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 40.haftam doldu bugün.ancak ne sancı ne başka bi doğum belirtim yok.akşamüstü doktor kontrolüm var ama artık çok stres oldumsenağlamageceleri uyuyamıyorummirmirmirmirnormal doğum yapmayı düşünüyordum.sizce bu mümkün olmayacak mı?:bbo:benim durumumda olan var mı aranızda?benneyaptımki

2. 12 Kasım 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    83
    benimde ne sancı ne bişey var ama doktora söyledim cuma günü suni sancıyla deneyecek olmazsa
    sezeyan yapacak bakalım bende çoook sıkılmıştım artık zaman verdide rahatladım ve hala
    tık yok bizde işin garibii

4. 12 Kasım 2008
  5. ecemim2001

ecemim2001 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde az kaldı 40ı doldurmaya ama bendede daha tık yok bakalım yarın kontrolde doktorum ne diyecek ama en az 1 hafta daha bekleme taraftarı tabiki sık kontrollerle bakalım hayırlısı

6. 12 Kasım 2008
  7. sebepsiz fxixrtxixna

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben de suni sancı istesem diyorum.ama normal sancıdan daha şiddetli oluyor diye duydum.biraz korkuyorum açıkçası.

8. 12 Kasım 2008
  9. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    83
    bende hep öyle duydum ya suni sancı hakkında bakalım nasıl bişeymiş eğer yapabilirsem tabii

10. 12 Kasım 2008
  11. EU3

EU3 Guest

bende 40 haftayı tamamlayacam gibi görünüyor, benim bücürün keyfi yerinde sanırım:KK46:

12. 12 Kasım 2008
  13. elifsevde

elifsevde Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar merak etmeyin eninde sonunda dogcaklar tabi bizim icin beklemek zor olsada ama ilk gebelikde cogu zaman 40 hafta geciyor valla ben belkide sizden önce dogrurum bügün biraz degisik leke geldi doktora sordum o leke geldi diye hemen dogum olmazmis bazende olurmus Allah bilir gerci ben ilk kizimda ayni bu lekeden sonra iki gün sonra dogum yapmisdim

14. 13 Kasım 2008
  15. minik81

minik81 cennet kokulum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizde 40+2 olduk hala tık yok çok nazlı bizim bu kızlar kasım sonu aralık başı doğurcaklar doğurmaya başladı bizde hala bişey yok normal doğum olcaktı sanırım bu gidişle olmıycak suni sancı diyo benimde doktorum ama korkuyorum çok kötüymüş bide doğurcan diye bişeyde yok benim arkadaşım 8 saat suni sancı çekmiş 2 cm açılma olmuş sonra acil sezeryana almışlar kordon dolanmış çocuğa korkuyorum direk sezeryan olmak isteyebilirim sezeryandada hemen sütün gelmiyo diyolar :KK43: bilmiyorum nolucak halimiz Allah yardımcımız olsun sağlıklı bi şekilde kavuşalım yavrularımıza

16. 13 Kasım 2008
  17. sebepsiz fxixrtxixna

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bugün 40+1 olduk.dün doktor randevum vardı.tekrar çatı muayenesi yaptı.herşey normal diyor ama sancı yok.''cumartesiye kadar bekleyelim sancı olmazsa suni sancı veririz.daha da olmazsa sezaryen'' dedi:1shok:korkuyorumsenağlamaumarım herşey yolunda gider.Allah sabır versin hepimize.yardımcımız olsun....

18. 13 Kasım 2008
  19. SevimliSevim

SevimliSevim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba, hepimizin ultrasona göre doğru bildiğimiz doğum haftasının aslında +/- 10 gün yanılma payıyla verildiğini unutmayalım. son adet tarihi ne kadar doğru olursa olsun döllenme zamanını hiçbirimiz bilemeyiz. erkende olmuş olabilir geçte. hepimize sağlıklı sorunsuz zamanında bir doğum diliyorum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.